Povezane vesti

Nesvakidašnji incident u Vrnjačkoj banji: Turista hteo da slika dete pored Gaginog spomenika, pa mu slučajno polomili…

Nesvakidašnji incident u Vrnjačkoj banji: Turista hteo da slika dete pored Gaginog spomenika, pa mu slučajno polomili…

Press 05.10.2017
Samo četiri dana od svečanog otkrivanja spomenika velikanu srpskog glumišta Draganu Gagi Nikoliću u centru Vrnjačke Banje, oštećena je njegova bronzana statua u prirodnoj veličini. Foto: Printscreen Naime, jedan turista podigao je svoje dete u… »
Optuženi traže izuzeće tužioca

Optuženi traže izuzeće tužioca

Politika 05.10.2017
Sudija optuženom Saši Cvetanoviću izjavio saučešće zbog ubistva njegovog brata Jugoslava. „Čestitam Luki Bojoviću što mi je ubio brata”, rekao je Saša Cvetanović, optužen za ubistvo Nikole Bojovića na jučerašnjem suđenju pred… »
Pit bul pred sudom: "Čestitam Luki Bojoviću što mi je ubio brata!"

Pit bul pred sudom: "Čestitam Luki Bojoviću što mi je ubio brata!"

Blic 04.10.2017
Suđenje Milošu Delibašiću, Saši Cvetanoviću i Ratku Koljenšiću za ubistvo Nikole, brata Luke Bojovića, nastavljeno je u sredu u Specijalnom sudu u Beogradu. Cvetanović, koji je optužen da je neposredni izvršilac ubistva, pred sudskim većem… »
Poruka iz suda Saša Cvetanović: Čestitam Bojoviću, ubio mi je brata

Poruka iz suda Saša Cvetanović: Čestitam Bojoviću, ubio mi je brata

Večernje novosti 04.10.2017
Optuženi za likvidaciju Nikole Bojovića svedočio u Specijalnom sudu u Beogradu. Tvrdi da je zamenik tužioca obmanuo Jugoslava da svedoči u istrazi. LUKI Bojoviću čestitam što mi je ubio brata. Ovu rečenicu u sredu je iz sudnice Specijalnog suda u… »

Vesti dana »