Povezane vesti

Mondo u Beču, na treningu "orlova"

Mondo u Beču, na treningu "orlova"

Mondo 05.10.2017
Reprezentacija Srbije izašla je na teren stadiona "Ernest Hapel". Foto: MONDO/V. Sukdolak Fudbalska reprezentacija Srbije izašla je u četvrtak uveče na prvi i jedini trening u glavnom gradu Austrije. Pred velikim brojem novinara i fotografa, "orlovi"… »
I Piksi uz Orlove: Imam snage za 15 minuta

I Piksi uz Orlove: Imam snage za 15 minuta

Mondo 05.10.2017
Legenda jugoslovenskog i srpskog fudbala u Beču je uz reprezentaciju. Piksi pozdravio Orlove. #fss #serbiafootballteam #worldcup2018 #worldcupqualification A post shared by MONDO (@mondoportal) on Oct 5, 2017 at 9:50am PDT Dobro znano lice na treningu… »
"Vesti" u Beču: Evo kako je protekao poslednji trening pred duel sa Austrijom (VIDEO)

"Vesti" u Beču: Evo kako je protekao poslednji trening pred duel sa Austrijom (VIDEO)

Vesti online 05.10.2017
Fudbalska reprezentacija Srbije odradila je poslednji trening pred meč protiv Austrije koji je na programu u petak od 20.45 sati na stadionu “Ernst Hapel” u Beču. Među našim reprezentativcima vlada odlična atmosfera što je i logično ako se zna… »
"Vesti" u Beču: Brojnost srpskih navijača za glavobolju Austrijanaca

"Vesti" u Beču: Brojnost srpskih navijača za glavobolju Austrijanaca

Vesti online 05.10.2017
Prema poslednjim informacijama koje stižu iz Beča organizator sutrašnje kvalifikacione utakmice Austrija - Srbija bio je primoran da izvrši određene promene u odnosu na prvobitne planove, a sve zbog neočekivano velikog broja naših navijača. Kako… »
Piksi: "Ako mene pitate, mi smo već u Rusiji!"

Piksi: "Ako mene pitate, mi smo već u Rusiji!"

Sportske.net 05.10.2017
Nekadašnji kapiten reprezentacije, velikan srpskog i jugoslovenskog fudbala nema dilemu kada su "orlovi" u pitanju. Nekadašnji kapiten reprezentacije Dragan Stojković Piksi jedan je od brojnih navijača Srbije koji je doputovao u Beč da bodri "orlove"… »
Invazija: Srbija će u Beču biti domaćin: Odobrene dodatne ulaznice, sprema se spektakularna šetnja

Invazija: Srbija će u Beču biti domaćin: Odobrene dodatne ulaznice, sprema se spektakularna šetnja

Sportal blic 05.10.2017
Fudbalska reprezentacija Srbije u Beču ima šansu da, ako pobedi Austriju u utakmici koja se igra u petak od 20.45, overi vizu za Svetsko prvenstvo. Kako sada stvari stoje, naša selekcija će imati veliku podršku na stadionu „Ernst Hapel“. Za ovaj… »
Urnebesno: Piksi uz "orlove": Ne prodajem karte, a i ostalo je samo da nas obaveste da smo u Rusiji /video/

Urnebesno: Piksi uz "orlove": Ne prodajem karte, a i ostalo je samo da nas obaveste da smo u Rusiji /video/

Sportal blic 05.10.2017
Veliki je optimista Dragan Stojković Piksi kada se radi o opravdanosti nadanja naše fudbalske reprezentacije da će se domoći Mundijala. U petak od 20.45 u Beču počinje meč sa Austrijom, pobeda u tom, ili duelu sa Gruzijom u ponedeljak u Beoradu… »
Blicsport sa orlovima u Beču: Glavni grad Austrije na nogama, goreće "Balkanska milja"

Blicsport sa orlovima u Beču: Glavni grad Austrije na nogama, goreće "Balkanska milja"

Sportal blic 05.10.2017
Beč je već uveliko na nogama. Austrijanci se zavaravaju da će na stadionu „Ernest Hapel“ u petak od 20.45 biti „samo“ 10.000 Srba. Ipak, prognoze su da će ih biti mnogo više, što i ne čudi, trijumf vodi "orlove" na šampionat planete. U… »
Na pragu prvenstva sveta: Luka Milivojević za Blicsport: Hoću da klinci tapkaju i naše mundijalske sličice

Na pragu prvenstva sveta: Luka Milivojević za Blicsport: Hoću da klinci tapkaju i naše mundijalske sličice

Sportal blic 05.10.2017
Standardni član veznog reda "orlova" ostvario je mnoge snove, ali ne i onaj vezan za šampionat planete. Već od petka i utakmice sa Austrijom u Beču (20.45), u prilici je da i taj san živi. Pobeda deli "orlove" od Mundijala, bilo nad Austrijancima… »
Duško Tošić za Blicsport o novom talasu srpskog fudbala: Uz ovu ekipu je ceo narod

Duško Tošić za Blicsport o novom talasu srpskog fudbala: Uz ovu ekipu je ceo narod

Sportal blic 05.10.2017
Još samo jedan dan i mogla bi da istinita postane rečenica "Srbija na šampionatu sveta u fudbalu!". U petak, od 20.45, u Beču počinje meč sa Austrijom, na kome bi trijumf naše nacionalne selekcije učinio onu rečenicu tačnom. A naša ekipa -… »

Vesti dana »