Povezane vesti

MUP: Uhapšen zbog neprijavljivanja ubistva u klubu "The End"

MUP: Uhapšen zbog neprijavljivanja ubistva u klubu "The End"

Moj Novi Sad 10.10.2017
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu rasvetlili su teško ubistvo, počinjeno 8. oktobra i intenzivno tragaju za S. S. (25), osumnjičenim za to krivično delo – javljeno je danas na sajtu MUP Srbije Zbog osnovane sumnje da je… »
Brutalno pretukli Hrvata za kojim traga beogradska policija: Zbog haosa u Rakovici, uhapšena dva mladića!

Brutalno pretukli Hrvata za kojim traga beogradska policija: Zbog haosa u Rakovici, uhapšena dva mladića!

Telegraf 10.10.2017
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati. Pripadnici policije u Beogradu uhapsili su I. M. (29) i L. M. (31), zbog sumnje da su izvršili krivično delo teško ubistvo u pokušaju. U velikoj akciji policije uhapšen sin profesora Pravnog… »
Policija identifikovala osumnjičenog za ubistvo u Novom Sadu

Policija identifikovala osumnjičenog za ubistvo u Novom Sadu

N1 Info 10.10.2017
Novosadska policija saopštila je da traga za S. S. (25) koji je osumnjičen da je u jednoj novosadskoj diskoteci 8. oktobra ispalio više hitaca iz pištolja u Novosađanina (29) koji je, na licu mesta, podlegao povredama. Osim za krivično delo teško… »
Identifikovan osumnjičeni za ubistvo mladića u novosadskoj diskoteci: Policija mu je za petama!

Identifikovan osumnjičeni za ubistvo mladića u novosadskoj diskoteci: Policija mu je za petama!

Telegraf 10.10.2017
Osim za krivično delo teško ubistvo, S. S. je osumnjičen i za nedozvoljenu proizvodnju, držanje, nošenje i stavljanje u promet oružja i eksplozivnih materija. Novosadska policija rasvetlila je teško ubistvo, počinjeno 8. oktobra i intenzivno traga… »
Milan je izgovorio tri reči, i zauvek zatvorio oči: Vapaj njegove majke kida srce iz grudi. Ona žali samo zbog jedne stvari

Milan je izgovorio tri reči, i zauvek zatvorio oči: Vapaj njegove majke kida srce iz grudi. Ona žali samo zbog jedne stvari

Telegraf 10.10.2017
Pet sati nesrećnu ženu su šetali, dok joj nisu rekli da je njen sin preminuo. - Mog Milana više nema i tu se ništa ne može promeniti. Sada samo želim da saznam istinu, zbog čega je neko pucao u moje dete i ubio ga. Možda je moj Miki malo više… »

Vesti dana »