Povezane vesti

Tramp nagovestio da bi pobedio Tilersona u testu inteligencije

Tramp nagovestio da bi pobedio Tilersona u testu inteligencije

Glas Amerike 10.10.2017
Predsednik Tramp izjavio je da ima poverenja u svog državnog sekretara Reksa Tilersona, nakon što je prethodno nagovestio da bi ga pobedio u testu inteligencije, posle izveštaja da ga je najviši diplomata zemlje nazvao “moronom.” “Mislim da je… »
Trump smatra da je pametniji od Tillersona

Trump smatra da je pametniji od Tillersona

Al Jazeera 10.10.2017
Državni sekretar američkog predsjednika navodno nazvao moronom, a ovaj uzvratio da bi trebali usporediti inteligenciju. Američki predsjednik Donald Trump poručio je kako je "pametniji" od državnog tajnika Rexa Tillersona, rekavši u intervjuu za… »
Tramp smatra da je pametniji od Tilersona

Tramp smatra da je pametniji od Tilersona

Novi magazin 10.10.2017
Predsednik SAD Donald Tramp rekao je u intervjuu da bi, ako ga je državni sekretar Reks Tilerson nazvao "moronom", njih dvojica trebalo da "uporede testove inteligencije". "Mislim da su to lažne vesti. Ali ako je to uradio moraćemo da uporedimo testove… »
Tramp Tilersonu: Ja moron? Izazivam te na test inteligencije

Tramp Tilersonu: Ja moron? Izazivam te na test inteligencije

Blic 10.10.2017
Američki predsednik Donald Tramp je rekao da će da izazove državnog sekretara Reksa Tilersona na testiranje inteligencije ukoliko se ispostavi da je tačna vest da ga je Tilerson nazvao "moronom". Prema navodima televizije NBC News, Tilerson je bio na… »

Vesti dana »