Povezane vesti
Sloga: Vlada na čelu sa Anom Brnabić neuspešna u ekonomiji, a uspešna u propagandi i manipulaciji
Nova ekonomija 15.10.2017
Udruženi sindikati Srbije Sloga ocenili su danas da je u prvih sto dana rada Vlada Srbije na čijem je čelu premijerka Ana Brnabić bila neuspešna u ekonomiji, a uspešna, kako su naveli, u nastavku petogodišnje proizvodnje propagandne manipulacije… »
Sloga: Vlada u prvih sto dana bila neuspešna
N1 Info 15.10.2017
Udruženi sindikati Srbije "Sloga" ocenili su danas da je u prvih sto dana rada Vlada Srbije na čijem je čelu premijerka Ana Brnabić bila neuspešna u ekonomiji, a uspešna, kako su naveli, u nastavku "petogodišnje proizvodnje propagandne manipulacije… »
Sloga: Plate u Srbiji ravne socijalnoj pomoći u Nemačkoj
Radio 021 15.10.2017
Udruženi sindikati Srbije "Sloga" poručuju da prvih sto dana rada Vlade Srbije sa Anom Brnabić kao premijerkom ocenjuju kao "rijaliti – vladu". Sloga poručuje da je Vlada Srbije "neuspešna u ekonomiji, a uspešna u nastavku petogodišnje… »
Sindikat Sloga: Rad vlade u prvih sto dana vlade neuspešan
Novi magazin 15.10.2017
Udruženi sindikati Srbije "Sloga" ocenili su danas da je u prvih sto dana rada Vlada Srbije na čijem je čelu premijerka Ana Brnabić bila neuspešna u ekonomiji, a uspešna, kako su naveli, u nastavku "petogodišnje proizvodnje propagandne manipulacije… »
Vesti dana »

Karasin: Korisni razgovori Rusije i SAD u Rijadu, dijalog će se nastaviti
N1 Info pre 1 satjoš 16 povezanih

Užas u Lazarevcu: Dve osobe stradale u požaru, vatrogasci ih mrtve izvukli iz stana
Mondo pre 32 minutajoš 15 povezanih

Bruka u Beloj kući: Zvaničnici u grupnom ćaskanju planirali napad na Jemen, a sve slučajno video novinar
BBC News pre 2 satajoš 12 povezanih

Nastavlja se akcija protiv korupcije: Uhapšen investitor zgrade kod Manježa
Blic pre 1 satjoš 12 povezanih