Povezane vesti

Vulin: Bezbednosna situacija u zemlji stabilna

Vulin: Bezbednosna situacija u zemlji stabilna

RTS 15.10.2017
Plata pripadnika Vojske i Ministarstva odbarane, od prvog janauara biće veća i od iznosa koji su primali pre smanjenja. Resorni ministar Aleksandar Vulin objašnjava da to znači da će plata profesionalnog vojnika, koja je pre umanjenja bila 34.611… »
Vulin: Građani sigurni dok imaju ovakvu vojsku

Vulin: Građani sigurni dok imaju ovakvu vojsku

Radio 021 15.10.2017
Bezbednosna situacija u Srbiji je u potpunosti stabilna, kontroslišemo migrantsku krizu i njene posledice i ne dozvoljavamo da se bilo kakva nestabilnost prelije na našu teritoriju, izjavio je danas ministar odbrane Aleksandar Vulin. "Bezbednosna… »
Vulin: Od 1. januara plate veće nego ikad

Vulin: Od 1. januara plate veće nego ikad

Novi magazin 15.10.2017
Ministar odbrane Aleksandar Vulin rekao je danas da je to ministarstvo u prvih 100 dana rada promenilo stvari na bolje i kao jedan od najvećih uspeha istakao to što će od 1. janura 2018. godine plate u sektoru odbrane i bezbednosti, kako je rekao, biti… »
Vulin: Neću više o stanu!

Vulin: Neću više o stanu!

Mondo 15.10.2017
Sve što sam imao da kažem rekao sam nadležnim organima, rekao sam i javnosti više puta, tako da se o tom pitanju ne bih više objašnjavao i nadgornjavao, kaže ministar odbrane Aleksandar Vulin, na novinarska pitanja o njegovom stanu. Foto… »
Vulin: VBA ne prati nikoga zbog političkog delovanja

Vulin: VBA ne prati nikoga zbog političkog delovanja

Blic 15.10.2017
Ministar odbrane Aleksandar Vulin izjavio je danas da Vojno bezbednosna agencija (VBA) ne prati nikoga i ne vodi računa ni o čijem političkom delovanju. - Ni VBA, ni bilo ko drugi u okviru Ministarstva odbrane baš nikoga ne prati, ne vodi računa ni o… »
Plata "profi vojnika" biće 39.200 dinara?

Plata "profi vojnika" biće 39.200 dinara?

Mondo 15.10.2017
Ministar odbrane Aleksandar Vulin izjavio je da će pripadnici Ministarstva odbrane i Vojske Srbije od 1. januara naredne godine imati plate veće nego ikada. Foto: Tanjug/Ministarstvo odbrane Srbije To je ilustrovao podatkom da je u oktobru 2014. godine… »
Vulin: “Zahvalan sam komandantu za plate”

Vulin: “Zahvalan sam komandantu za plate”

Danas 15.10.2017
Zahvaljujem Vrhovnom komadantu Vojske Srbije Aleksandru Vučiću što će plate biti povećane deset odsto, uprkos brojnim otporima, rekao je danas ministar odbrane Aleksandar Vulin, govoreći o platama u vojsci na predstaljanju rezultata tog ministarstva… »
Vulin: Bezbednosna situacija potpuno stabilna, građani Srbije mogu biti mirni

Vulin: Bezbednosna situacija potpuno stabilna, građani Srbije mogu biti mirni

Beta 15.10.2017
Bezbednosna situacija u zemlji je potpuno stabilna i gradjani mogu da budu mirni i sigurni, izjavio je danas ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin. "U potpunosti kontrolišemo ne samo svoju teritoriju, nego i sva dešavanja u njoj u skladu s našim… »

Vesti dana »