Povezane vesti

Brnabićeva ravnodušna prema vulinovoj tetki: Sve mi je jedno

Brnabićeva ravnodušna prema vulinovoj tetki: Sve mi je jedno

Pravda 17.10.2017
Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je da joj je svejedno ukoliko slučaj porekla novca kojim je ministar Aleksandar Vulin kupio stan nanosi štetu Vladi Srbije. Kako prenosi N1, ona je rekla da “ne zna šta sve može da nanese štetu Vladi“… »
Brnabić: Sve može da nanese štetu Vladi, ali se na to ne obazirem

Brnabić: Sve može da nanese štetu Vladi, ali se na to ne obazirem

Insajder 17.10.2017
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da joj je "svejedno" ukoliko slučaj porekla novca kojim je ministar Aleksandar Vulin kupio stan nanosi štetu Vladi koju ona vodi. "Ne znam šta sve može da nanese štetu Vladi. Čujem i osnovane i neosnovane… »
Brnabić o Vulinu: Svejedno mi je, dok god imamo rezultate

Brnabić o Vulinu: Svejedno mi je, dok god imamo rezultate

Danas 17.10.2017
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da joj je "svejedno" ukoliko slučaj porekla novca kojim je ministar Aleksandar Vulin kupio stan nanosi štetu Vladi koju ona vodi, piše N1. "Ne znam šta sve može da nanese štetu Vladi. Čujem i osnovane i… »
Vulin zbog ''tetke'' ide na sud? Premijerka traži da se detaljno ispita poreklo njegovog stana

Vulin zbog ''tetke'' ide na sud? Premijerka traži da se detaljno ispita poreklo njegovog stana

Pravda 17.10.2017
Premijerka Srbije pozvala da se ponovo sprovede istraga kako bi se utvrdila istina u vezi sa kupovinom stana ministra odbrane. "U ovoj državi postave institucije i ministar Vulin ih je pozvao da se time ponovo pozabave, ja sam ih pozvala, a i predsednik… »
Brnabić: Detaljno ispitati slučaj Vulinovog stana

Brnabić: Detaljno ispitati slučaj Vulinovog stana

RTS 17.10.2017
Premijerka Srbije Ana Brnabić pozvala je nadležne institucije da preduzmu sve potrebne mere kako bi se ispitale okolnosti u vezi sa kupovinom stana ministra odbrane Aleksandra Vulina. "U ovoj državi postave institucije i ministar Vulin ih je pozvao da… »
Brnabić: Neka institucije otvore istragu o Vulinovom stanu

Brnabić: Neka institucije otvore istragu o Vulinovom stanu

Blic 17.10.2017
Premijerka Ana Brnabić ponovo je danas odgovarajući na pitanja novinara u Novom Sadu pozvala institucije da ispitaju slučaj kupovine stana ministra odbrane Aleksandra Vulina. - Ja sam kao predsednica vlade pozvala institucije, predsednik države je to… »
Brnabić o Vulinu: Svejedno mi je, dok god imamo rezultate

Brnabić o Vulinu: Svejedno mi je, dok god imamo rezultate

N1 Info 17.10.2017
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da joj je "svejedno" ukoliko slučaj porekla novca kojim je ministar Aleksandar Vulin kupio stan nanosi štetu Vladi koju ona vodi. "Ne znam šta sve može da nanese štetu Vladi. Čujem i osnovane i neosnovane… »

Vesti dana »