Povezane vesti
(Foto) jeziv prizor kod novog kneževca: Platio 400.000 dinara zbog trovanja ždralova na svojoj njivi
Kurir 18.10.2017
KIKINDA - Odlukom Osnovnog javnog tužilaštva u Kikindi, D. Č. (57) iz sela Crna Bara, u opštini Novi Kneževac, nadoknadio je štetu za ubijanje strogo zaštićene ptice ždrala upotrebom karbofurana, nedozvoljenog pesticida, na svojoj njivi. Nadoknada u… »
Kažnjen sa 400.000 dinara, jer je otrovao ždralove
Blic 18.10.2017
Pedesetsedmogodišnji muškarac iz vojvođanskog sela Crna Bara kažnjen je sa 400.000 dinara zbog trovanja ždralova nedozvoljenim pesticidom. Zahtev za isplatu odštete zbog trovanja ove zaštićene ptice Osnovnom javnom tužilaštvu u Kikindi dostavio je… »
Optužen za ubijanje ždralova, kazna 400.000 dinara
N1 Info 18.10.2017
D. Č. (57) iz Crne Bare platio je Pokrajinskom zavodu za zaštitu prirode Vojvodine nadoknadu u visini od 400.000 dinara za ubijanje strogo zaštišćene ptice ždrala, po odluci osnovnog tužilaštva u Kikindi, saopštio je Zavod. Pokrajinska inspekcija za… »
Vesti dana »
Mašinovođa poginuo, 37 osoba povređeno kada je voz iskočio iz šina blizu Barselone
RTV pre 22 minutajoš 2 povezane
Novak u terminu koji nije želeo igra za 3. kolo Australijan opena
Sport klub pre 57 minutajoš 7 povezanih






