Povezane vesti

"Prete mi hapšenjem ako se kandidujem. Spokojan sam. Pogađa me samo kad progone moje saradnike i prijatelje": Dragan Đilas…

"Prete mi hapšenjem ako se kandidujem. Spokojan sam. Pogađa me samo kad progone moje saradnike i prijatelje": Dragan Đilas…

Nedeljnik 19.10.2017
"Upravo ovih dana pokušavaju na svaki način da za izmišljenu 'aferu Bulevar' ljudima sudi Specijalni sud iako se taj sud još pre dve godine oglasio nenadležnim; iako je optužnicu Višeg suda Apelacioni brutalno poništio prihvatajući sve žalbe… »
Đilas: Opozicija da stane u jednu kolonu, ko neće, sledi mu kazna

Đilas: Opozicija da stane u jednu kolonu, ko neće, sledi mu kazna

Blic 19.10.2017
Dragan Đilas se zalaže za jednu opozicionu kolonu na predstojećim izborima u Beogradu i kaže da će “Beograđani surovo kazniti one kojima je interes stranke i broj odborničkih mesta važniji nego da Beograd krene u drugom smeru”. - Treba da se… »
Đilas: Prete mi hapšenjem ako se kandidujem

Đilas: Prete mi hapšenjem ako se kandidujem

Pravda 19.10.2017
Nekadašnji gradonačelnik Beograda Dragan Đilas izjavio je da će učiniti sve da se zaustavi urušavanje Beograda, ali da odluka o kandidaturi za gradonačelnika ne zavisi od njega već da li to žele građani i opozicija. On je potvrdio da je dobio… »
Đilas: Tačno je, prete mi hapšenjem ako se kandidujem za gradonačelnika

Đilas: Tačno je, prete mi hapšenjem ako se kandidujem za gradonačelnika

Nova ekonomija 19.10.2017
Nekadašnji gradonačelnik Beograda Dragan Đilas izjavio je da će učiniti sve da se zaustavi urušavanje Beograda, ali da odluka o kandidaturi za gradonačelnika ne zavisi od njega već da li to žele građani i opozicija. On je potvrdio da je dobio… »
Đilas: Tačno je, prete mi hapšenjem ako se kandidujem

Đilas: Tačno je, prete mi hapšenjem ako se kandidujem

N1 Info 19.10.2017
Nekadašnji gradonačelnik Beograda Dragan Đilas izjavio je da će učiniti sve da se zaustavi urušavanje Beograda, ali da odluka o kandidaturi za gradonačlnika ne zavisi od njega već da li to žele građani i opozicija. On je potvrdio da je dobio… »
Đilas: Prete mi hapšenjem ako se kandidujem

Đilas: Prete mi hapšenjem ako se kandidujem

Insajder 19.10.2017
Nekadašnji gradonačelnik Beograda Dragan Đilas izjavio je da će učiniti sve da se zaustavi urušavanje Beograda, ali da odluka o kandidaturi za gradonačlnika ne zavisi od njega već da li to žele građani i opozicija. On je potvrdio da je dobio… »
Đilas: Tačno je da mi prete hapšenjem ako se kandidujem

Đilas: Tačno je da mi prete hapšenjem ako se kandidujem

Radio 021 19.10.2017
Nekadašnji gradonačelnik Beograda Dragan Đilas izjavio je da će učiniti sve da se zaustavi urušavanje Beograda, ali da odluka o kandidaturi za gradonačlnika ne zavisi od njega već da li to žele građani i opozicija. On je potvrdio da je dobio… »
Đilas potvrdio da mu prete hapšenjem ako se kandiduje za gradonačelnika

Đilas potvrdio da mu prete hapšenjem ako se kandiduje za gradonačelnika

SEEbiz 19.10.2017
BEOGRAD - Nekadašnji gradonačelnik Beograda Dragan Đilas izjavio je da će učiniti sve da se zaustavi urušavanje Beograda, ali da odluka o kandidaturi za gradonačelnika ne zavisi od njega već da li to žele građani i opozicija. On je potvrdio da… »
Đilas potvrdio da mu prete hapšenjem ako se kandiduje za gradonačelnika

Đilas potvrdio da mu prete hapšenjem ako se kandiduje za gradonačelnika

BizLife 19.10.2017
Foto: Beta Nekadašnji gradonačelnik Beograda Dragan Đilas izjavio je da će učiniti sve da se zaustavi urušavanje Beograda, ali da odluka o kandidaturi za gradonačelnika ne zavisi od njega već da li to žele građani i opozicija. On je potvrdio da… »

Vesti dana »