Povezane vesti
Zaplenjeno 11 kilograma marihuane na punktu Merdare
Radio 021 19.10.2017
Carinici su oko 17.30h na carinskom punktu Merdare, u saradnji sa policijom, zaplenili 11 kilograma marihuane. Droga je pronađena u automobilu "BMW" čeških registarskih oznaka, kojim je ka Češkoj putovao 49-godišnji Albanac iz Đakovice… »
Carinici zaplenili oko 11 kilograma marihuane na Merdaru
Novi magazin 19.10.2017
Na administrativnom prelazu Merdare izmedju Srbije i Kosova carinici su zaplenili oko 11 kilograma marihuane, saopštila je danas Uprava carina. Marihuana je pronađena danas oko 17.30 u automobilu čeških registracija kojim je upravljao državljanin… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 4 satijoš 1 povezana