Povezane vesti
„Novosti” istražuju Pomeranje kazaljki opasno po zdravlje
Večernje novosti 29.10.2017
Kolika je korist, a kolika šteta od "štelovanja" sata dva puta godišnje. Naučnici: broj srčanih udara poveća se za čak 25 odsto, a udesa za sedam. PODSETNIK da je zima pred nama stigao je rano jutros u tri sata, kada su časovnici pomereni za jedan sat… »
Počelo zimsko računanje vremena
Večernje novosti 29.10.2017
Letnje računanje vremena završeno je jutros u 3.00 sata pomeranjem kazaljki na satu za jedan sat unazad. Letnje računanje vremena završeno je jutros u 3.00 sata pomeranjem kazaljki na satu za jedan sat unazad. U nedelju u tri sata ujutro časovnici su… »
Prešli smo na zimsko računanje vremena, a ovo su problemi koji sa njim dolaze
Blic 29.10.2017
Neispavanost, neraspoloženje, umor, sve su to simptomi koji se mogu javiti usled promeranja vremena, odnosno prelaska na zimskog računanja, kada se kazaljka pomera za jedan sat unazad. Ovo su neki od problema koje možete da primetite u narednom periodu… »
Vesti dana »

Evrobasket, 6. dan: Srbija protiv Turske za pol-poziciju, Nemci na 60+ protiv Britanaca
BBC News pre 1 satjoš 8 povezanih

Novosadska policija tvrdi da je u kasnim večernjim satima u ponedeljak uveče „blagovremeno i profesionalno reagovala prema većoj grupi od oko 280 lica koja se, nakon neprijavljene šetnje ulicama Novog Sada, ciljano okupila ispred glavnog ulaza Fakulteta
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

Uhapšen muškarac iz velike plane Iskopavao šljunak i pesak iz korita Velike Morave
Kurir pre 1 satjoš 2 povezane