Povezane vesti

Predostrožnost: Federer se povukao sa mastersa u Parizu

Predostrožnost: Federer se povukao sa mastersa u Parizu

Hot sport 29.10.2017
Švajcarski teniser Rodžer Federer neće učestvovati na predstojećem masters turniru u Parizu, saopštili su danas organizatori. Federer (36) je ove sezone pažljivo birao turnire na kojima će učestvovati, kako bi zaštitio telo i ostao zdrav. On je… »
Federer neće igrati u Parizu

Federer neće igrati u Parizu

Mondo 29.10.2017
Švajcarac se povukao sa turnira u "Gradu svetlosti". Foto: Friso Gentsch/dpa via AP Prvo je obradovao svoje navijače trijumfom u rodnom Bazelu, ali ih je ubrzo zatim i razočarao: Rodžer Federer neće učestvovati na predstojećem masters turniru u… »
Federer se povukao sa mastersa u Parizu

Federer se povukao sa mastersa u Parizu

Novi magazin 29.10.2017
Švajcarski teniser Rodžer Federer neće učestvovati na predstojećem masters turniru u Parizu, saopštili su danas organizatori. Federer (36) je ove sezone pažljivo birao turnire na kojima će učestvovati, kako bi zaštitio telo i ostao zdrav. On je… »
I Federer u znaku broja osam!

I Federer u znaku broja osam!

Mondo 29.10.2017
Posle Karoline Voznijacki, "osmica" je ove nedelje bila srećna i po Švajcarca. Foto: Georgios Kefalas/Keystone via AP Broj osam srećan je po Karolinu Voznijacki, koja je o tome govorila posle pobede nad Venus Vilijams, a ista cifra obeležila je ove… »
Voznijacki osvojila završni turnir u Singapuru

Voznijacki osvojila završni turnir u Singapuru

Večernje novosti 29.10.2017
Dankinja u finalu smotre najboljih osam svetskih teniserki savladala Amerikanku Venus Vilijams - 6:4, 6:4. KAROLINA Voznijacki osvojila je završni turnir osam najboljih teniserki u Singapuru, pobedom nad Venus Vilijams u finalu - 6:4, 6:4. Dankinja će… »
Singapur: Vozniacki osvojila trofej

Singapur: Vozniacki osvojila trofej

Dnevnik 29.10.2017
Danska teniserka Karolina Vozniacki osvojila je trofej na VTA turniru u Singapuru pošto je u finalu savladala Amerikanku Venus Vilijams sa 2:0 (6:4, 6:4) u setovima. Meč je trajao sat i 30 minuta. Iako je imala slabiji procenat ubačenog prvog servisa… »
Voznjacki: Osam je moj srećan broj

Voznjacki: Osam je moj srećan broj

Novi magazin 29.10.2017
Danska teniserka Karolina Voznjacki izjavila je danas, nakon pobede nad Venus Vilijams u finalu završnog WTA turnira u Singapuru, da se nadala da će makar jednom u karijeri pobediti Amerikanku. "Osam je moj srećan broj tako da sam se nadala da će, ako… »
Karolina Voznijacki osvojila Završni turnir u Singapuru

Karolina Voznijacki osvojila Završni turnir u Singapuru

Radio 021 29.10.2017
Danska teniserka Karolina Voznijacki osvojila je Završni turnir u Singapuru sigurnom pobedom nad Venus Vilijams u finalu sa 2:0 (6:4, 6:4) u setovima. Ona je stigla do prvog trijumfa u osmom međusobnom duelu protiv Venus, u duelu koji je trajao sat i po… »
Venus je morala pasti: "Osam je moj srećan broj"

Venus je morala pasti: "Osam je moj srećan broj"

Mondo 29.10.2017
Karolina Voznijacki na sjajan način završila sezonu. Foto: AP/Yong Teck Lim Posle sedam uzastopnih poraza u međusobnim duelima, Karolina Voznijacki konačno je pobedila Venus Vilijams. Danska teniserka slavila je u finalu završnog WTA turnira u… »
WTA singapur: Karolina Voznjacki osvojila šampionski pehar

WTA singapur: Karolina Voznjacki osvojila šampionski pehar

Hot sport 29.10.2017
Danska teniserka Karolina Voznjacki osvojila je titulu na završnom WTA turniru u Singapuru, pošto je danas u finalu pobedila Amerikanku Venus Vilijams sa 6:4, 6:4. Voznjacki je ovim trijumfom osvojila najvažniji trofej u karijeri, ali je i prekinula… »
Karolina srušila Venus i osvojila najvažniji pehar

Karolina srušila Venus i osvojila najvažniji pehar

Mondo 29.10.2017
Voznijacki je u Singapuru prekinula crni niz protiv Amerikanke i stigla do prvog trofeja na završnom turniru sezone. Karolina Voznijacki slavi. Zasluženo. Osim što je prvi put u karijeri, posle sedam poraza u nizu, uspela da pobedi Venus Vilijams… »
Karolina za kraj i novi početak

Karolina za kraj i novi početak

Mozzart sport 29.10.2017
Voznijacki u finalu završnog turnira sezone u Singapuru savladala Venus Vilijams i podsetila na dane kada je bila prva na svetu. Karolina Voznijacki nova je šampionka prestižnog, završnog WTA turnira koji je igran u Singapuru. Danska teniserka je u… »

Vesti dana »