Povezane vesti
„Novosti” istražuju Osnivanje preduzeća iz fotelje
Večernje novosti 30.10.2017
Koje novine su predviđene Nacrtom zakona o privrednim društvima. Elektronska registracija pojeftinjuje poslovanje za 20 do 30 odsto. U naredne dve-tri godine preduzeća u Srbiji bi mogla potpuno elektronski da se registruju. Jedna od izmena koje… »
Elektronska registracija preduzeća u naredne tri godine
Radio 021 30.10.2017
U naredne dve do tri godine preduzeća u Srbiji bi mogla potpuno elektronski da se registruju, što će pojeftiniti poslovanje za 20 do 30 odsto, a za to je neophodno da zaživi i novi softver koji će to omogućiti. Kako pišu današnje "Novosti", jedna… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 4 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 6 satijoš 1 povezana