Povezane vesti

Brnabić: Srbija ispunjavala obaveze prema Tribunalu

Brnabić: Srbija ispunjavala obaveze prema Tribunalu

Večernje novosti 01.11.2017
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić danas je, na sastanku sa predsednikom Međunarodnog krivičnog suda za bivšu Jugoslaviju Karmelom Ađijusom, rekla da je Srbija savesno ispunjavala svoje obaveze prema Sudu u Hagu. Predsednica Vlade Srbije Ana… »
Brnabić: Haški tribunal nije doprineo pomirenju u regionu

Brnabić: Haški tribunal nije doprineo pomirenju u regionu

Beta 01.11.2017
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da Medjunarodni krivični sud u Hagu nije doprineo pomirenju u regionu, iako je Srbija savesno ispunjavala svoje obaveze prema tom Sudu. Brnabić je na sastanku sa predsednikom Medjunarodnog… »
Brnabić: Haški sud nije doprineo pomirenju u regionu

Brnabić: Haški sud nije doprineo pomirenju u regionu

Slobodna Evropa 01.11.2017
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da Haški tribunal za ratne zločine na prostoru bivše Jugoslavije nije ispunio svoju svrhu i da nije je doprineo pomirenju u regionu. "Mislim da je (sud) doprineo daljem zaoštravanju situacije u regionu… »
Brnabić: Haški tribunal nije doprineo pomirenju, već zaoštravanju odnosa

Brnabić: Haški tribunal nije doprineo pomirenju, već zaoštravanju odnosa

Insajder 01.11.2017
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da Haški tribunal nije bio objektivan i da je Srbija "najgore prošla" po zbiru kazni i po broju preminulih u Hagu. Kako je rekla, možda takvo viđenje nije politički korektno, ali je njeno lično mišljenje… »
Brnabić: Haški tribunal nije bio objektivan, Srbija je najgore prošla po zbiru kazni i po broju preminulih

Brnabić: Haški tribunal nije bio objektivan, Srbija je najgore prošla po zbiru kazni i po broju preminulih

Blic 01.11.2017
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da Haški tribunal nije bio objektivan i da je Srbija "najgore prošla" po zbiru kazni i po broju preminulih u Hagu. Kako je rekla, možda takvo viđenje nije politički korektno, ali je njeno lično mišljenje… »
Brnabić: Moje primedbe na Hag veće nego njihove na nas

Brnabić: Moje primedbe na Hag veće nego njihove na nas

RTS 01.11.2017
Premijerka Ana Brnabić očekuje da će sastanak sa predsednikom Haškog tribunala Karmelom Ađijusom biti težak i zanimljiv, uz uverenje da taj sud nije ispunio svoju svrhu i doprineo pomirenju u regionu. Na pitanje o eventualnim kritikama jer Srbija… »
Brnabić: Haški tribunal nije doprineo pomirenju u regionu

Brnabić: Haški tribunal nije doprineo pomirenju u regionu

N1 Info 01.11.2017
Ne mislim da je Haški tribunal ispunio svoju svrhu i doprineo pomirenju u regionu, naprotiv, vidim da je doprineo daljem zaoštravanju odnosa, izjavila je premijerka Srbije Ana Brnabić, uoči susreta sa predsednikom tog suda Karmelom Ađijusom. Brnabić… »

Vesti dana »