Povezane vesti
Narodna skupština RS o suspenziji referenduma 6. novembra
RTS 03.11.2017
Posebna sednica Narodne skupštine Republike Srpske na kojoj će biti razmatran predlog za stavljanje van snage odluke o referendumu u RS o Sudu i Tužilaštvu BiH, zakazana je za 6. novembar. Klubovi poslanika SNSD-a, DNS-a, Socijalističke partije i SDS-K… »
Republika Srpska odustaje od referenduma o Sudu i Tužilaštvu BiH
Al Jazeera 03.11.2017
Opozicija se protivi održavanju sjednice entitetskog parlamenta, tvrdi nije znala za odluku o referendumu, a sad je vlasti povlače. Kolegijum Narodne skupštine bh. entiteta Republika Srpska potvrdio je da će na posebnoj sjednici parlamenta, koja je… »
Posebna sednica 6. novembra: Pred poslanicima parlamenta Srpske suspenzija referenduma o Sudu i Tužilaštvu BiH
Blic 03.11.2017
Posebna sednica Narodne skupštine RS, na kojoj bi trebalo da se donese odluka o suspenziji referenduma o Sudu i Tužilaštvu BiH, biće održana u ponedeljak, 6. novembra, odlučio je danas Kolegijum NSRS. Predsednik NS RS, Nedeljko Čubrilović, rekao je da na… »
Vesti dana »

Grbović (PSG) o Vučićevom pozivu na dijalog: Upućen tako da bude odbijen
Beta pre 2 satajoš 90 povezanih

Izrael planira ofanzivu u Gazi dok UN potvrđuju glad i humanitarnu krizu u enklavi
Naslovi.ai pre 16 minutajoš 65 povezanih

Protesti održani u više gradova: Kragujevčani ispred SNS, kordon dočekao Beograđane kod RTS
N1 Info pre 21 minutajoš 16 povezanih