Povezane vesti

Filip Krajinović: Očekujem da 2018. godina bude zlatna

Filip Krajinović: Očekujem da 2018. godina bude zlatna

Hot sport 06.11.2017
Srpski teniser Filip Krajinović rekao je danas da ne žali zbog poraza u finalu mastersa u Parizu od Amerikanca Džeka Soka, da očekuje da naredna godina za njega bude zlatna i naveo da je jedan od najvažnijih trenutaka u ovoj sezoni početak saradnje… »
Krajinović: Život mi je, nakon svih teniskih lomova, konačno izrežirao jednu nezaboravnu nedelju

Krajinović: Život mi je, nakon svih teniskih lomova, konačno izrežirao jednu nezaboravnu nedelju

Večernje novosti 06.11.2017
Ne žalim, srećan sam, ma i više od toga, jer ova nedelja u Parizu će ostati u meni, mojim mislima, mome srcu do kraja života – rekao je mladi srpski teniser. SVE što se dešavalo u Bersiju definitivno nije bio san Filipa Krajinovića. Kada su se… »
Svi slave Filipov uspeh: Porodica Krajinović ponosna na rođenog pobednika, sledi odmor uz Dunav

Svi slave Filipov uspeh: Porodica Krajinović ponosna na rođenog pobednika, sledi odmor uz Dunav

Sportal blic 06.11.2017
Ceo Zapadnobački okrug proslavljavao je u kafićima uspeh našeg tenisera Filipa Krajinovića, a njegova porodica je bila najponosnija. Foto: Christophe Petit Tesson / EPA; Filip Krajinović Filipov otac Stipan Krajinović izuzetno je ushićen zbog sina… »
Krajinović: "Očekujem da 2018. godina bude zlatna"

Krajinović: "Očekujem da 2018. godina bude zlatna"

Sportske.net 06.11.2017
Srpski teniser Filip Krajinović rekao je danas da ne žali zbog poraza u finalu mastersa u Parizu od Amerikanca Džeka Soka, da očekuje da naredna godina za njega bude zlatna i naveo da je jedan od najvažnijih trenutaka u ovoj sezoni početak saradnje… »
ATP: Krajinović 33. na svetu, Đoković ispao iz prvih deset

ATP: Krajinović 33. na svetu, Đoković ispao iz prvih deset

RTS 06.11.2017
Srpski teniser Filip Krajinović, nakon što je stigao do finala Mastersa u Parizu, napravio je skok od čak 44 mesta na najnovijoj ATP listi i sada je 33. na svetu. Đoković pao za pet pozicija i sada je na 12. mestu. Krajinović je u nedelju poražen u… »
Filip Krajinović 33. teniser na planeti

Filip Krajinović 33. teniser na planeti

Danas 06.11.2017
Srpski teniser Filip Krajinović ostvario je rekordan skok na ATP listi nakon odigranog finala Mastersa u Parizu u kojem je izgubio od Džeka Soka 2:1 u setovima. Od danas se nalazi na 33.mestu što predstavlja skok od 44 pozicije, a to je ujedno njegov… »
Posle dugo vremena: Đoković više nije među najboljih 10 na svetu

Posle dugo vremena: Đoković više nije među najboljih 10 na svetu

Hot sport 06.11.2017
Srpski teniser Novak Đoković pokvario je plasman za pet pozicija i na danas objavljenoj ATP listi zauzima 12. mesto, dok je Filip Krajinović napredovao za 44 mesta i sada je 33. igrač sveta. Đoković je 12. sa 2.585 bodova i ispao je iz prvih 10 na… »
Filip: Novak je uvek verovao u mene i pomagao mi

Filip: Novak je uvek verovao u mene i pomagao mi

Mondo 06.11.2017
"Drugi reket" Srbije Filip Krajinović istakao je važnu ulogu najboljeg srpskog tenisera u njegovoj karijeri. Trener Petar Popović: "Znao sam da će napraviti nešto veliko u Parizu" Filip Krajinović napravio je veliku senzaciju na mastersu u Parizu… »
Đoković ispao iz prvih 10 prvi put posle 2007, veliki skok Krajinovića na ATP

Đoković ispao iz prvih 10 prvi put posle 2007, veliki skok Krajinovića na ATP

Beta 06.11.2017
Srpski teniser Novak Djoković pokvario je plasman za pet pozicija i na danas objavljenoj ATP listi zauzima 12. mesto, dok je Filip Krajinović napredovao za 44 mesta i sada je 33. igrač sveta. Djoković je 12. sa 2.585 bodova i ispao je iz prvih 10 na… »
ATP lista: Krajinović napredovao za 44 mesta! Đoković ispao iz Top 10!

ATP lista: Krajinović napredovao za 44 mesta! Đoković ispao iz Top 10!

Mozzart sport 06.11.2017
Pariško finale lansiralo je Filipa Krajinovića na 33. mesto ATP planete, dok je njegov protivnik, Džek Sok uskočio u Top 10 društvo. Đoković je po najnovijem preseku tek 12. reket sveta. Filip Krajinović možda nije uspeo da osvoji titulu u… »
I ATP čestitao Krajinoviću: Filipov ponedeljak iz snova, Novakov pad iz top 10, a Jankov iz najboljih 100

I ATP čestitao Krajinoviću: Filipov ponedeljak iz snova, Novakov pad iz top 10, a Jankov iz najboljih 100

Sportal blic 06.11.2017
Sjajni Filip Krajinović je ovog ponedeljka posle fenomenalnog uspeha u Parizu napredovao za 44 mesta i sada je 33. igrač planete. To znači, da bi Fića već na Australijan openu koji se igra u januaru mogao da bude među nosiocima. Foto: Tanjug/AP… »
Novakov pad na ATP: Najniže u poslednjoj dekadi

Novakov pad na ATP: Najniže u poslednjoj dekadi

Mondo 06.11.2017
Đoković je van Top 10 tenisera na ATP listi. Filip Krajinović "drugi reket" Srbije. Endi Marej se "survao" na listi. Dugo odsustvo sa terena koštalo je Novakova Đokovića pada na ATP listi. Neigranje od polovine jula uslovilo je da donedavno prvi… »
ATP: Krajinovićev skok uz teniski Olimp, Novakov pad

ATP: Krajinovićev skok uz teniski Olimp, Novakov pad

N1 Info 06.11.2017
Srpski teniser Filip Krajinović je fenomenalnim rezultatom na Mastersu serije 1.000 u Parizu napravio veliki pomak na ATP listi, pa je od ponedeljka 33. igrač sveta, pošto je skočio za čak 44 pozicije. Krajinović je u finalu Pariza poražen od… »
Krajinović posle finala: Mogu da budem opasan!

Krajinović posle finala: Mogu da budem opasan!

Večernje novosti 05.11.2017
Pritisak je deo sporta i ovo će me naterati da radim još više. Pokušaću da osvojim neki ATP turnir. Nadam se da će sledeća godina biti moja - poručio je Filip. OD STALNOG DOPISNIKA: PARIZ Po završetku finalnog meča iz Pariza i poraza od Džeka… »

Vesti dana »