Povezane vesti

Dodik: Srbija i RS su jedno, manje je važno gde je granica!

Dodik: Srbija i RS su jedno, manje je važno gde je granica!

Kurir 08.11.2017
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da su Srbija i Srpska jedno i da je manje važno gđe će granica "biti povučena". "Mi u svojoj podsvesti ne priznajemo tu granicu, ali formalno gledano u međunarodno-pravnom smislu… »
Dodik: Srbija i RS su jedno, a granica postoji samo formalno

Dodik: Srbija i RS su jedno, a granica postoji samo formalno

Novi magazin 08.11.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da su Srbija i Republika Srpska jedno i da je zato manje bitno gde će granica "biti povučena". "Mi u svojoj podsvesti ne priznajemo tu granicu, ali formalno gledano u međunarodno-pravnom smislu, ona… »
Dodik: Srbija i RS su jedno, granica postoji formalno

Dodik: Srbija i RS su jedno, granica postoji formalno

N1 Info 08.11.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da su Srbija i Republika Srpska jedno i da je zato manje bitno gde će granica "biti povučena". "Mi u svojoj podsvesti ne priznajemo tu granicu, ali formalno gledano u međunarodno-pravnom smislu, ona… »
Dodik: Republika Srpska i Srbija su jedno

Dodik: Republika Srpska i Srbija su jedno

BK TV 08.11.2017
Milorad Dodik, predsednik Republike Srpske, izjavio je danas da su Srbija i Srpska jedno te da je manje važno gde će granica "biti povučena". "Mi u svojoj podsvesti ne priznajemo tu granicu, ali formalno gledano u međunarodno-pravnom smislu, ona… »

Vesti dana »