Povezane vesti
Umeren saobraćaj, česte guzve na mađarskoj granici
Novi magazin 11.11.2017
Auto-moto savez Srbije (AMSS) upozorio je vozače na moguće padavine tokom noći koje bi mogle da utiču na saobraćaj, koji se ove večeri širom zemlje odvija bez većih gužvi i zastoja. Prema podacima Uprave granične policije, na graničnim… »
Saobraćaj umeren, kolovozi mokri na jugu Srbije
RTS 11.11.2017
Saobraćaj u Srbiji je jutros umerenog inteziteta koji će se u popodnevnim satima sigurno pojačati, pre svega na glavnim i frekventnijim putevima, saopštio je Auto-moto savez Srbije. Vozače očekuju uglavnom suvi kolovozi, sem na području južne… »
AMSS: Očekuje se pojačan saobraćaj
Blic 10.11.2017
Vozače u Srbiji večeras očekuje veći broj vozila na prioritenim putnim pravcima, saopštio je AMSS. Pretežno oblačno vreme sa pojavom sumaglice u pojedinim krajevima naše zemlje, ove večeri, utiče na smanjenu vidljivost i zahteva veću pažnju za… »
Vesti dana »

"Putin je samo bacio kost trampu": Ukrajinski poslanik razotkrio pravi plan predsednika Rusije: Znam zašto je pristao da obustavi napade na ključnu infrastrukturu
Blic pre 3 satajoš 6 povezanih

Ivica Dačić za Danas: Prvobitna izjava da MUP nema zvučni top je bila nespretna
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Štab za vanredne situacije Valjeva proglasio vanrednu situaciju usled potencijalne elementarne nepogode epidemije
Danas pre 8 satijoš 1 povezana