Povezane vesti

Premijer Gvineje Bisao pobesneo: Mi priznali Kosovo?! Neka mi neko pokaže takav papir!

Premijer Gvineje Bisao pobesneo: Mi priznali Kosovo?! Neka mi neko pokaže takav papir!

Pravda 17.11.2017
Gvineja Bisao je demantovala da je priznala Kosovo kao nezavisnu državu, objavio je premijer te zapadnoafričke države Umaro Sisoko Embalo tokom konferencije za novinare u Beogradu. - Ja sam zaista iznenađen situacijom što se tiče Kosova. Zaista… »
Gvineja Bisao demantuje da je priznala Kosovo

Gvineja Bisao demantuje da je priznala Kosovo

RTS 17.11.2017
Gvineja Bisao je demantovala da je priznala Kosovo kao nezavisnu državu, objavio je premijer te zapadnoafričke države Umaro Sisoko Embalo tokom konferencije za novinare u Beogradu. "Ja sam zaista iznenađen situacijom što se tiče Kosova. Zaista nisam… »
Dačić: Pravno obavezujući sporazum o normalizaciji sa Kosovom nije ništa novo

Dačić: Pravno obavezujući sporazum o normalizaciji sa Kosovom nije ništa novo

Beta 17.11.2017
Šef srpske diplomatije Ivica Dačić izjavio je danas u Beogradu da pitanje pravno obavezujućeg sporazuma o normalizaciji odnosa sa Kosovom nije novo, jer je pokrenuto prilikom otvaranja pregovara o članstvu Srbije u EU. Dačić je rekao da je… »
Dačić odgovorio američkom generalu: Zabrinut sam za vašu sposobnost procenjivanja!

Dačić odgovorio američkom generalu: Zabrinut sam za vašu sposobnost procenjivanja!

Pravda 17.11.2017
Pitanje pravno obavezujućeg dokumenta sa Prištinom nije novo, poznato je od otvaranja pregovora sa EU s tim što malo ko zna šta treba da bude sadržaj tog dokumeta, izjavio je ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić. Šef srpske diplomatije je… »
"Od Srbije će se tražiti da prizna Kosovo, ali..."

"Od Srbije će se tražiti da prizna Kosovo, ali..."

Vesti online 17.11.2017
Pitanje pravno obavezujućeg dokumenta sa Prištinom nije novo, poznato je od otvaranja pregovora sa EU s tim što malo ko zna šta treba da bude sadržaj tog dokumeta, izjavio je danas ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić. On je rekao da su… »
Gvineja Bisao demantuje da je priznala Kosovo

Gvineja Bisao demantuje da je priznala Kosovo

Blic 17.11.2017
Gvineja Bisao demantovala je da je priznala Kosovo kao nezavisnu državu. - Nisam video nijedan papir o priznanju Kosova - rekao je premijer ove zemlje Umar Sisko Embala na zajedničkoj konferenciji za novinare sa šefom srpske diplomatije Ivicom… »
Dačić: Pravno obavezujući sporazum o normalizaciji sa Kosovom nije ništa novo

Dačić: Pravno obavezujući sporazum o normalizaciji sa Kosovom nije ništa novo

Novi magazin 17.11.2017
Šef srpske diplomatije Ivica Dačić izjavio je danas u Beogradu da pitanje pravno obavezujućeg sporazuma o normalizaciji odnosa sa Kosovom nije novo, jer jer pokrenuto prilikom otvaranja pregovara o članstvu Srbije u EU. "Mi smo otvoreni za dijalog… »
Gvineja nije priznala Kosovo: Takav papir ne postoji

Gvineja nije priznala Kosovo: Takav papir ne postoji

Kurir 17.11.2017
BEOGRAD - Nisam video nijedan papir koji govori da je Gvineja Bisao priznala Kosovo, izjavio je danas premijer te zemlje Umaro Sisoko Embaloa. Južnoamerička država Surinam krajem oktobra povukla je priznanje Kosova. Kurir Autor: Fonet… »

Vesti dana »