Povezane vesti

Kriza: Crveno-belih u Evroligi Lesor za Blicsport: Došao sam u Zvezdu da pobeđujem /video/

Kriza: Crveno-belih u Evroligi Lesor za Blicsport: Došao sam u Zvezdu da pobeđujem /video/

Sportal blic 24.11.2017
Košarkaši Crvene zvezde su protiv Baskonije odigrali bolje nego protiv CSKA i Olimpijakosa, ali to nije bilo dovoljno da bi ostvarili treći trijumf u Evroligi ove sezone. Španci su odneli plen iz Arene i izabranike Dušana Alimpijevića ostavili… »
Jovanović za mozzart Sport: Osećam se bolje na terenu, za to je najzaslužniji trener

Jovanović za mozzart Sport: Osećam se bolje na terenu, za to je najzaslužniji trener

Mozzart sport 24.11.2017
„Velika mi je čast što sam uopšte na spisku i nema veće časti od toga da se igra za reprezentaciju. To sam okusio kada sam igrao za univerzitetsku reprezentaciju, ali ovo je nešto sasvim drugo i jedva čekam“, kaže novi reprezentativac Srbije… »
Davidovac: Znači mi što igram, bićemo bolji

Davidovac: Znači mi što igram, bićemo bolji

Večernje novosti 24.11.2017
Prelomili su laki poeni u završnici. Igrao sam na pleju, odmarao sam Ročestija i mislim da sam se dobro snašao - kaže Dejan. Košarkaš Crvene zvezde Dejan Davidovac rekao je da su utakmicu protiv ekipe Baskonije prelomili laki poeni u završnici i… »
Peti poraz zaredom: Bleda Zvezda ne može da parira, Baskonija slavila u Areni

Peti poraz zaredom: Bleda Zvezda ne može da parira, Baskonija slavila u Areni

Sportal blic 24.11.2017
Peti poraz zaredom doživeli su košarkaši Crvene zvezde u Evroligi, pošto je u Areni slavila Baskonija u 9. kolu - 81:85 (17:22, 21:25, 19:17, 24:21). Foto: Mladen Šurjanac / RAS Srbija Nisu crveno-beli uspeli da prekinu seriju poraza u Evroligi… »
Alimpijević: "Napredak, ali nedovoljan"

Alimpijević: "Napredak, ali nedovoljan"

Sportske.net 24.11.2017
Trener košarkaša Crvene zvezde Dušan Alimpijević rekao je večeras da ga raduje što je njegova ekipa napravila delimični iskorak u igri u evroligaškim utakmicama, uz ocenu da to nije bilo dovoljno da se pobedi Baskonija. "Odigrali smo mnogo bolje u… »
Alimpijević: Pokazali smo neki pomak; Martines: Bitna pobeda

Alimpijević: Pokazali smo neki pomak; Martines: Bitna pobeda

Večernje novosti 23.11.2017
Pozitivna stvar je to što se pojavljuju mladi igrači i čine našu igru boljom. Davidovac je pokazao da može da igra, za deset minuta je ubacio sedam poena i doneo razliku, kaže Dušan Alimpijević. TRENER Crvene zvezde Dušan Alimpijević istakao je… »
Crveno-beli pali u Areni: Baskonija nanela Zvezdi novi poraz

Crveno-beli pali u Areni: Baskonija nanela Zvezdi novi poraz

Večernje novosti 23.11.2017
Košarkaši Crvene zvezde izgubili su večeras od Baskonije sa 85:81 (22:17, 25:21, 17:19, 21:24) u Beogradskoj areni, u 9. kolu Evrolige. DUBOKO su uzdahnuli navijači u “Areni” dok su na dva video-bima gledali propuštenu šansu fudbalera u… »
Posle zvezde: Pedro Martinez objasnio kako je Baskoniju pretvorio u pobedničku ekipu

Posle zvezde: Pedro Martinez objasnio kako je Baskoniju pretvorio u pobedničku ekipu

Sportal blic 23.11.2017
Trener košarkaša Baskonije Pedro Martinez potpuno je preporodio ovu ekipu i posle pobede nad Crvenom zvezdom (81:85) u 9. kolu Evrolige otkrio je na koji način. Foto: Mladen Šurjanac / RAS Srbija Crveno-beli su upisali i peti uzastopni poraz u elitnom… »
Alimpijević posle poraza od Baskonije hvalio Davidovca, ali i naglasio šta mu najviše smeta

Alimpijević posle poraza od Baskonije hvalio Davidovca, ali i naglasio šta mu najviše smeta

Sportal blic 23.11.2017
Trener košarkaša Crvene zvezde Dušan Alimpijević rekao je posle poraza od Baskonije (81:85) u 9. kolu Evrolige šta pod hitno moraju da poprave. Foto: Mladen Šurjanac / RAS Srbija - Nešto bolja utakmica nego u poslednje vreme u Evroligi. Napravili… »
Kraj: Crvena zvezda-Baskonija 81:85

Kraj: Crvena zvezda-Baskonija 81:85

Večernje novosti 23.11.2017
Crveno-beli u okviru devetog kola Evrolige nastavili loš niz, pošto je španski predstavnik slavio u Areni. Nisu uspeli košarkaši Crvene zvezde da prekinu loš niz. Doživeli su peti uzastopni poraz u Evroligi. Bolji od crveno-belih bili su igrači… »
Iz minuta u minut: Zvezda - Baskonija 81:85 /video/

Iz minuta u minut: Zvezda - Baskonija 81:85 /video/

Sportal blic 23.11.2017
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u 9. kolu Evrolige od Baskonije sa 81:85 i taj meč iz Arene mogli ste da pratite uz Blicsport iz minuta u minut. Foto: Mladen Šurjanac / RAS Srbija KRAJ! Zvezda - Baskonija 81:85 40' - Ročesti za Bjelicu koji… »

Vesti dana »