Povezane vesti
Haradinaj: Dijalog sa Beogradom ima smisla samo uz priznanje
N1 Info 28.11.2017
Narod na Kosovu očekuje da Srbija, na kraju dijaloga Beograda i Prištine, prizna nezavisnost Kosova, izjavio je u intervjuu za DW premijer Kosova Ramuš Haradinaj. "Za nas dijalog samo uz to ima smisla", rekao je Haradinaj. Izvor: N1 Haradinaj je u… »
Haradinaj: ZSO samo kao koordinaciono, ne kao izvršno telo
Blic 28.11.2017
Kosovski premijer Ramuš Haradinaj je izjavio da je Zajednica srpskih opština na Kosovu "i dalje moguća", ali "samo kao koordinaciono, a ne kao izvršno telo". Haradinaj je u intervjuu za "Dojče vele", takođe, rekao da je dijalog Beograda i Prištine imao… »
„Dijalog ima smisla samo uz priznanje“
Dojče vele 28.11.2017
Narod na Kosovu očekuje da Srbija, na kraju dijaloga Beograda i Prištine, prizna nezavisnost Kosova, kaže u ekskluzivnom intervjuu za DW premijer Kosova Ramuš Haradinaj. „Za nas dijalog samo uz to ima smisla.“. Haradinaj je u intervjuu vođenom na srpskom… »
Vesti dana »
Veliki požar u industrijskoj zoni u Novom Pazaru, širi se ka gradskoj toplani
Euronews pre 6 minutajoš 19 povezanih
Proleće usred zime, biće i do 16°C: Ovim delovima Srbije preti vetar od 110 km na čas! Evo kada stižu padavine
Telegraf pre 21 minutajoš 12 povezanih






