Povezane vesti

Mej: Tramp pogrešio, ali dolazi (video)

Mej: Tramp pogrešio, ali dolazi (video)

Večernje novosti 30.11.2017
Antiislamske tviter-poruke zaoštrile odnose najbližih atlantskih saveznika. Sadik Kan bio za otkazivanje posete. NEPUNU godinu dana pošto je novi šef Bele kuće Donald Tramp kao prvog gosta u Beloj kući ugostio britansku premijerku Terezu Mej… »
Tramp poslao poruku pogrešnoj terezi Mej: Imao oštru prepisku sa britanskom premijerkom na Tviteru, pa na kraju napravio…

Tramp poslao poruku pogrešnoj terezi Mej: Imao oštru prepisku sa britanskom premijerkom na Tviteru, pa na kraju napravio…

Kurir 30.11.2017
Sve je počelo kada je Tramp retvitovao zapaljive antiislamske video-snimke koje je postavila Džejda Fransen, zamenica lidera ekstremno desničarske britanske političke stranke "Britanija na prvom mestu". Jedan od snimaka koji je Tramp retvitovao… »
Gradonačelnik Londona traži otkazivanje Trampove posete

Gradonačelnik Londona traži otkazivanje Trampove posete

Politika 30.11.2017
London - Gradonačelnik Londona Sadik Kan se pridružio pozivu na otkazivanje državne posete predsednika SAD Donalda Trampa Velikoj Britaniji zbog deljenja tvitova britanske desničarske grupe. Kan je rekao da je Tramp promovisao „zlu, ekstremističku… »
Maj: Tramp je pogrešio, ali ipak dolazi u državnu posetu

Maj: Tramp je pogrešio, ali ipak dolazi u državnu posetu

Novi magazin 30.11.2017
Britanska premijerka Tereza Mej rekla je danas da je Donald Tramp pogrešio što je na Tviteru prosleđivao antimuslimansku propagandu britanske ekstremne desnice, ali da se ne odustaje od državne posete američkog predsednika Velikoj Britaniji. Tramp je… »
Tramp stalno proziva druge za lažne vesti, a sada ih sam širi

Tramp stalno proziva druge za lažne vesti, a sada ih sam širi

Blic 30.11.2017
Donald Tramp je juče izazvao kritike nakon što je na svom profilu na Tviteru podelio antimuslimanske snimke, a sada je otkriveno i da je jedan od njih lažan. Američki predsednik je retvitovao tri snimka, koje je podelila zamenica vođe… »
Tramp "zaratio" i sa Britancima

Tramp "zaratio" i sa Britancima

Mondo 30.11.2017
Oštre reči pale su između američkog predsednika Donalda Trampa i zvaničnog Londona, pošto je Tramp na Twitteru prosledio antimuslimanske video snimke. Epilog bi mogao da bude otkazivanje posete predsednika SAD-a Velikoj Britaniji. Foto: AP… »
Gradonačelnik Londona traži otkazivanje Trumpove posjete

Gradonačelnik Londona traži otkazivanje Trumpove posjete

Al Jazeera 30.11.2017
Sadiq Khan pridružio se pozivima za otkazivanje posjete američkog predsjednika Donalda Trumpa Velikoj Britaniji. Gradonačelnik Londona Sadiq Khan pridružio se u četvrtak pozivima za otkazivanje posjete predsjednika SAD-a Velikoj Britaniji, nakon što… »
Tramp kritikovao pogrešnu Terezu Mej na Tviteru

Tramp kritikovao pogrešnu Terezu Mej na Tviteru

Novi magazin 30.11.2017
Američki predsednik Donald Tramp doveo je u pitanje odnos s Velikom Britanijom, najbližim američkim partnerom, kada je na Tviteru prekorio premijerku Terezu Mej, ali je to uradio obrativši se pogrešnoj Teezi Mej. Tramp je juče na Tviteru prosledio… »
Tramp poručio Mejovoj: Tereza, nemoj da se fokusiraš na mene

Tramp poručio Mejovoj: Tereza, nemoj da se fokusiraš na mene

RTS 30.11.2017
Američki predsednik Donald Tramp odgovorio je britanskoj premijerki Terezi Mej, koja je kritikovala njegovo retvitovanje antimuslimanskih snimaka jednje krajnje desničarske britanske stranke, poručivši joj da bi bilo bolje da se fokusira na terorizam… »
Tereza Mej osudila Trampov tvit, on uputio oštar odgovor, ali...

Tereza Mej osudila Trampov tvit, on uputio oštar odgovor, ali...

Vesti online 30.11.2017
Nakon što je na svom Tviter nalogu preneo snimak na kome navodno dečak muslimanske veroispovesti napada mladog Holanđanina na štakama, javnost je ovaj postupak osudila kao rasistički. Portparol britanske premijerke Tereze Mej naveo je da je… »
Tramp odgovorio mejevoj: Pusti ti mene, sredi terorizam kod sebe

Tramp odgovorio mejevoj: Pusti ti mene, sredi terorizam kod sebe

Kurir 30.11.2017
. @Theresa_May, don’t focus on me, focus on the destructive Radical Islamic Terrorism that is taking place within the United Kingdom. We are doing just fine! — Donald J. Trump (@realDonaldTrump) November 30, 2017 "Tereza Mej, ne fokusiraj se na mene… »

Vesti dana »