Povezane vesti
Hrvati da skinu ime Franje Tuđmana sa svih objekata!
Alo 30.11.2017
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta pozvao je danas Evropsku uniju da Hrvatskoj pošalje jasnu poruku da u što kraćem roku preimenuje naziv aerdroma, ustanova, mostova, obala, trgova i parkova koje nose ime prvog hrvatskog predsednika Franje… »
Tuđman je ratni zločinac, Milošević nije
Pravda 30.11.2017
U konačnoj presudi protiv šestorice lidera Herceg-Bosne konstatovano da je udruženi zločinački poduhvat uspostavio Franjo Tuđman sa ciljem pravljenja "velike Hrvatske". Hrvatska s nekadašnjim predsednikom Franjom Tuđmanom na čelu organizovala je udruženi… »
Linta pozdravlja presudu Haškog tribunala
RTS 30.11.2017
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta pozdravio je presudu Žalbenog veća Haškog tribunala šestorici bivših zvaničnika takozvane "hrvatske republike Herceg-Bosne" i Hrvatskog veća odbrane. U Lintinoj pisanoj izjavi navodi se da su tom presudom… »
Linta pozdravlja presudu Haškog tribunala: Hrvatska je bila jedini agresor u ratu u BiH
Srbija danas 30.11.2017
- Prvostepenom presudom je bilo nedvosmisleno utvrđeno da je akcija "Oluja" bila udruženi zločinački poduhvat na čelu sa Franjom Tuđmanom čiji cilj je bio nasilno proterivanje preko 220.000 krajiških Srba i stvaranje etnički čiste "velike Hrvatske -… »
Vesti dana »
Kakva je noć pred nama? Oglasio se RHMZ: U nizijama i kotlinama doći će od opasne pojave
Telegraf pre 2 satajoš 31 povezana
Partizanov biser eksplodirao u Megi: Ražnatović se lično oglasio zbog njega!
Hot sport pre 44 minutajoš 46 povezanih
MUP upozorava građane na novu internet prevaru: Ne otvarajte sumnjive linkove na WhatsApp
RTV Novi Pazar pre 8 satijoš 26 povezanih






