Povezane vesti

Selektor Švajcarske: Brazil nije važniji od Srbije

Selektor Švajcarske: Brazil nije važniji od Srbije

Vesti online 01.12.2017
Švajcarski selektor Vladimir Petković smatra da je grupa E na Svetskom prvenstvu veoma izjednačena, te da njegovim fudbalerima neće biti nimalo lako. Na putu do Rusije Švajcarci su imali samo jedan poraz i to od Portugala. Sada će za protivnike… »
Kostarikanci zadovoljni grupom na Svetskom prvenstvu

Kostarikanci zadovoljni grupom na Svetskom prvenstvu

Sportski žurnal 01.12.2017
Selektor fudbalske reprezentacije Kostarike Oskar Ramires rekao je danas da je zadovoljan grupom na Svetskom prvenstvu, u kojoj su još Srbija, Brazil i Švajcarska. – Imam veoma dobar osećaj posle žreba. Podseća me na Mundijal u Italiji, kada smo… »
Tošić: Zadovoljan sam, sve je na nama; Ivanović: Prvi meč najvažniji

Tošić: Zadovoljan sam, sve je na nama; Ivanović: Prvi meč najvažniji

Večernje novosti 01.12.2017
Mogla je da bude i teža grupa, treba što bolje da se pripremimo - kaže Zoran. Brazil je favorit, ali to ništa ne znači na ovakvim turnirima - poručio je Branislav. Srpski reprezentativac Zoran Tošić zadovoljan je što će Brazil, Švajvarska i… »
Zoran Tošić: Moglo je i teže, mada na SP su svi jaki

Zoran Tošić: Moglo je i teže, mada na SP su svi jaki

Hot sport 01.12.2017
Reprezentacija Srbije saznala je danas rivale na predstojećoj smotri najboljih fudbalera sveta, a jedan od najboljih fudbalera Partizana i reprezentativac Srbije Zoran Tošić istakao je da imama razloga za zadovoljstvo. – Mislim da možemo da budemo… »
Dobro smo prošli: Zoran Tošić: Mogla je i teža grupa da bude, sve je na nama

Dobro smo prošli: Zoran Tošić: Mogla je i teža grupa da bude, sve je na nama

Sportal blic 01.12.2017
Reprezentativac Srbije i fudbaler Partizana, Zoran Tošić, brzo po završetku žreba prokomentarisao je grupu E za Mundijal u Rusiji naredne godine. Foto: N. Mihajlović / RAS Srbija Zoran Tošić "Orlovi" će za rivale imati moćni Brazil, kao i… »
Vraćaju mu se najlepše uspomene: Ovako je Sergej reagovao na to što će Srbija igrati sa Brazilom /foto/

Vraćaju mu se najlepše uspomene: Ovako je Sergej reagovao na to što će Srbija igrati sa Brazilom /foto/

Sportal blic 01.12.2017
Vezista Lacija Sergej Milinković-Savić trebalo da bude adut reprezentacije Srbije na Munduijalu u Rusiji naredne godine, a "orlovi" su voljom žreba smešteni u E grupu sa Brazilom, Švajcarskom i Kostarikom. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija… »
Ivanović: Brazil je favorit, ali to ne znači ništa

Ivanović: Brazil je favorit, ali to ne znači ništa

Vesti online 01.12.2017
Kapiten Branislav Ivanović gledao je žreb za Svetsko prvenstvo, a onda požurio u trening kamp ruskog Zenita. - Na Mundijalu nema slabih reprezentacija, svaka selekcija dolazi sa visokim ambicijama. Brazil je uvek i svuda favorit, ali to ne znači… »
Zoran Tošić: Sve je na nama, moglo je mnogo teže

Zoran Tošić: Sve je na nama, moglo je mnogo teže

Mozzart sport 01.12.2017
„Sad treba da se dobro pripremimo“, dodao je krilni fudbaler Partizana. Svi pričaju o Brazilu, ali neće nam najveća svetska reprezentacija biti jedini rival na Mundijalu u Rusiji. Protiv Švajcarske i Kostarike ćemo da tražimo prolaz. Tamo… »
On je najviše razočaran, nije želeo Srbiju u grupi!

On je najviše razočaran, nije želeo Srbiju u grupi!

Sportske.net 01.12.2017
Želja da izbegne Srbiju mu se nije ispunila. Nekadašnji fudbaler Sarajeva i sada selektor Švajcarske, Vladimir Petković, govorio je za medije pre žreba za Svetsko prvenstvo. On je rekao da samo ne želi Srbiju iz četvrtog šešira. "Srbija je… »
"Bambi" Tošić: "Sada je sve na nama"

"Bambi" Tošić: "Sada je sve na nama"

Sportske.net 01.12.2017
Prvotimac Partizana misli da Srbija nije loše prošla. Reprezentativac Srbije i prvotimac Partizana Zoran "Bambi" Tošić rekao je da ekipa može da bude zadovoljna žrebom za Svetsko prvenstvo u Rusiji, ali je istakao da je san ispunjen samim plasmanom… »

Vesti dana »