Povezane vesti
Aerodrom „Nikola Tesla” dobija savremen rendgen za kontrolu prtljaga
Politika 13.12.2017
Najsavremeniji rendgen za kontrolu prtljaga stiže na beogradski aerodrom „Nikola Tesla”, zahvaljujući čemu će se naći u samom vrhu aerodroma sa opremom koja omogućava najviši nivo bezbednosti. Vršilac dužnosti generalnog direktora aerodroma „Nikola… »
Novi rendgen za kontrolu prtljaga na beogradskom aerodromu
Danas 13.12.2017
Vršilac dužnosti generalnog direktora AD Aerodrom Nikola Tesla Beograd Saša Vlaisavljević, posle višemesečnih pregovora sa kompanijom Nuktek, potpisao je u Roterdamu ugovor o donaciji vredan više od 1,2 miliona evra. Time je omogućeno da beogradski… »
Kompanija Nuktek „Tesli“ donira bezbednosnu opremu u vrednosti većoj od milion evra
Tango Six 13.12.2017
Nakon višemesečnih pregovora sa svetskim proizvođačem bezbednosne opreme kompanijom Nuktek, v. d. generalnog direktora „Nikole Tesle“ Saša Vlaisavljević potpisao je juče u Roterdamu Ugovor o donaciji te kompanije vredan više od 1,2 miliona evra… »
Vesti dana »
Borba sa velikim požarima u Srbiji, najteže u Deliblatskoj peščari
Naslovi.ai pre 1 satjoš 92 povezane
Tri pokušaja ubistva Lionela Mesija! Oglasio se FBI: Amerikanci sprečili masakr tokom Mundijala
Kurir pre 4 satijoš 23 povezane
Vremenska prognoza, upozorenje RHMZ-a i situacija sa vodosnabdevanjem
Naslovi.ai pre 6 satijoš 32 povezane





