Povezane vesti
SAD: uvele nove sankcije protiv pet lica, uključujući Kadirova
Blic 20.12.2017
Američko Ministarstvo finansija uvelo je danas nove sankcije petorici Rusa i Čečena, uključujući i predsednika Čečenije Ramzana Kadirova zbog navodnog kršenja ljudskih prava. Američke vlasti optužuju Kadirova da je bio na čelu administracije koja je… »
SAD uvele sankcije predsedniku Čečenije
Večernje novosti 20.12.2017
Sankcije su usvojene u okviru američkog zakona "Magnetski" odnose se na sve one koji su pomogli u prikrivanju pritvora, zlostavljanja i smrti ruskog pravnika koji je otkrio niz afera o korupciji. Američke vlasti uvele su danas sankcije predsedniku… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 1 satjoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Američki državni sekretar marko Rubio: "Svi su se saglasili da je najbolji način da se okonča ovaj sukob potpuni mirovni sporazum"
Kurir pre 10 minutajoš 1 povezana