Povezane vesti

Vučić: Svako ko pogleda kroz prozor vidi da je život bolji

Vučić: Svako ko pogleda kroz prozor vidi da je život bolji

N1 Info 21.12.2017
Predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić izjavio je večeras u Pećincima da svako ko pogleda kroz prozor može da vidi kako je život bolji u toj opštini, ali i u celoj Srbiji. Vučić je na predizbornom skupu vladajuće… »
Vučić: Svetski lideri me ne bi poštovali da nemam podršku naroda (FOTO)

Vučić: Svetski lideri me ne bi poštovali da nemam podršku naroda (FOTO)

Telegraf 21.12.2017
- Nikada ne bih stigao do predsednika Francuske, Rusije i Kube da nije ljudi iz Mionice, Pećinaca, Negotina, Kostolca i drugih mesta. Predsednik SNS Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je bio počastvovan sa kakvim poštovanjem su ga ovih dana… »
Vučić zagrmeo u Mionici: Tajkuni bi da se vrate na vlast, vide da je kasa puna, pa bi da je pokradu (FOTO)

Vučić zagrmeo u Mionici: Tajkuni bi da se vrate na vlast, vide da je kasa puna, pa bi da je pokradu (FOTO)

Telegraf 21.12.2017
- Pitali su me neki, bio si pre sedam dana sa Makronom, pre pet dana sa Kastrom, pre dva sa Putinom, šta ćeš sad u Mionici, ja sam odgovorio da nema Mionice i naših ljudi koji daju podršku nikada ne bi došao do bilo koga u svetu - kazao je… »
Predsednik sa predizbornog skupa u Mionici: Tajkuni videli punu kasu, pa bi da se vrate na vlast (foto)

Predsednik sa predizbornog skupa u Mionici: Tajkuni videli punu kasu, pa bi da se vrate na vlast (foto)

Srbija danas 21.12.2017
Vučić ocenio da je bogaćenje cilj opozicije na predstojećim izborima. Lider Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić poručio je danas u Mionici da tajkuni i tajkunski pomoćnici žure da se vrate na vlast, jer vide da je kasa puna, pa ne bi da je… »

Vesti dana »