Povezane vesti

Dodik: Ne treba nam Dejton 2, stranci da se ne upliću

Dodik: Ne treba nam Dejton 2, stranci da se ne upliću

Vesti online 24.12.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas, komentarišući predlog američkog kongresmena Majkl Tarnera da se potpiše "Dejton 2", da on nije za to već za unutrašnji dogovor bez uplitanja stranaca. - Za mene je prihvatljiv okvirini i… »
Dodik: Nema potrebe za „Dejtonom 2“, mi smo za unutrašnji dogovor

Dodik: Nema potrebe za „Dejtonom 2“, mi smo za unutrašnji dogovor

Sputnik 24.12.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas, komentarišući predlog američkog kongresmena Majkla Tarnera da se potpiše „Dejton 2“, da on nije za to već za unutrašnji dogovor bez uplitanja stranaca. „Za mene je prihvatljiv okvirni… »
Dodik: Nema potrebe za Dejtonom dva

Dodik: Nema potrebe za Dejtonom dva

Novi magazin 24.12.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da u BiH nema potrebe za "Dejtonom dva", već da je potreban unutrašnji dogovor bez uplitanja stranaca. "Za mene je prihvatljiv okvir koji se zove 'izvorni Dejton'. Pošto njega nema i pošto ga… »
Dodik: Nema potrebe za "Dejtonom dva"

Dodik: Nema potrebe za "Dejtonom dva"

RTS 24.12.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je, komentarišući predlog američkog kongresmena Majkl Tarnera da se potpiše "Dejton dva", da on nije za to već za unutrašnji dogovor bez uplitanja stranaca. "Za mene je prihvatljiv okvirini i izvorni… »
Dodik: Ne treba nam "Dejton 2", nego unutrašnji dogovor bez stranaca

Dodik: Ne treba nam "Dejton 2", nego unutrašnji dogovor bez stranaca

Pravda 24.12.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik smatra da u BiH nema potrebe za "Dejtonom dva", nego da je potreban unutrašnji dogovor bez uplitanja stranaca. "Za mene je prihvatljiv okvir koji se zove `izvorni Dejton`. Pošto njega nema i pošto ga je urušio… »
Dodik: Nema potrebe za Dejtonom 2, mi nismo za to

Dodik: Nema potrebe za Dejtonom 2, mi nismo za to

Dnevnik 24.12.2017
BANjALUKA: Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas, komentarišući predlog američkog kongresmena Majkl Tarnera da se potpiše "Dejton 2", da on nije za to već za unutrašnji dogovor bez uplitanja stranaca. "Za mene je prihvatljiv… »
Dodik: Ne treba nam "Dejton 2", nego unutrašnji dogovor bez stanaca

Dodik: Ne treba nam "Dejton 2", nego unutrašnji dogovor bez stanaca

Blic 24.12.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik smatra da u BiH nema potrebe za "Dejtonom dva", nego da je potreban unutrašnji dogovor bez uplitanja stranaca. - Za mene je prihvatljiv okvir koji se zove "izvorni Dejton". Pošto njega nema, i pošto ga je… »
Dodik: Ne treba nam "Dejton 2", nego unutrašnji dogovor bez stanaca

Dodik: Ne treba nam "Dejton 2", nego unutrašnji dogovor bez stanaca

Blic 24.12.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik smatra da u BiH nema potrebe za "Dejtonom dva", nego da je potreban unutrašnji dogovor bez uplitanja stranaca. - Za mene je prihvatljiv okvir koji se zove "izvorni Dejton". Pošto njega nema, i pošto ga je… »
Dodik: Ne treba nam “Dejton 2” već unutrašnji dogovor

Dodik: Ne treba nam “Dejton 2” već unutrašnji dogovor

N1 Info 24.12.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik smatra da u BiH nema potrebe za "Dejtonom dva", nego da je potreban unutrašnji dogovor bez uplitanja stranaca. "Za mene je prihvatljiv okvir koji se zove `izvorni Dejton`. Pošto njega nema i pošto ga je urušio… »
Milorad Dodik: Nema potrebe za Dejtonom 2, ja sam za dijalog bez uplitanja stranaca

Milorad Dodik: Nema potrebe za Dejtonom 2, ja sam za dijalog bez uplitanja stranaca

Kurir 24.12.2017
"Za mene je prihvatljiv okvirini i izvorni Dejton. BiH je daleko od funkcionisanja i to vidimo u zajedničkim institucijama. Znajući kako deluju ti kongresmeni, senatori u američkom sistemu, moguće da se radi o nečijem lobiranju. Mislim da nema… »
Dodik: Nema potrebe za Dejtonom 2

Dodik: Nema potrebe za Dejtonom 2

Politika 24.12.2017
BANjALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas, komentarišući predlog američkog kongresmena Majkl Tarnera da se potpiše „Dejton 2”, da on nije za to već za unutrašnji dogovor bez uplitanja stranaca. „Za mene je… »
Dodik: Mislim da nema potrebe za Dejtonom 2, mi smo za unutrašnji dogovor bez uplitanja stranaca

Dodik: Mislim da nema potrebe za Dejtonom 2, mi smo za unutrašnji dogovor bez uplitanja stranaca

Srbija danas 24.12.2017
Predsednik Republike Srpske komentarisao predlog američkog kongresmena Majkl Tarnera. Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas, komentarišući predlog američkog kongresmena Majkl Tarnera da se potpiše "Dejton 2", da on nije za to… »

Vesti dana »