Povezane vesti

Tačija i ujaka šalju u Hag

Tačija i ujaka šalju u Hag

Večernje novosti 25.12.2017
Na 10. godišnjicu samoproglašenja nezavisnosti Kosova biće podignuto 60 optužnica protiv lidera OVK. Na listi i brat Ramuša Haradinaja Daut, kao i mnogi drugi visoki zvaničnici vlasti u Prištini. VIŠE od 60 pripadnika bivše OVK, među kojima su… »
Dobruna: Drago mi je što ću ići u Hag; Buja: Mediji o optužnicama spekulišu

Dobruna: Drago mi je što ću ići u Hag; Buja: Mediji o optužnicama spekulišu

Večernje novosti 25.12.2017
Sokol Dobruna, koji je bio šef suda tzv. Oslobodilačke vojske Kosova, izjavio je da mu je "drago što će ići u Hag". Sokol Dobruna, koji je bio šef suda tzv. Oslobodilačke vojske Kosova, čije ime se, kako su ranije danas preneli prištinski mediji… »
Optužnice protiv više od 60 pripadnika OVK: Optužnica za Haradinaja i Sulju, a Tači i Veselji...

Optužnice protiv više od 60 pripadnika OVK: Optužnica za Haradinaja i Sulju, a Tači i Veselji...

Pravda 25.12.2017
Daut Haradinaj i Azem Sulja biće optuženi pred Specijalnim sudom za zločine koje su počinili pripadnici OVK, piše prištinski portal Insajderi, a prenosi RTS. Ukupno će biti optuženo više od 60 pripadnika OVK. Brat kosovskog premijera Ramuša… »
Haradinajev brat i Tači na listi za Hag

Haradinajev brat i Tači na listi za Hag

Radio 021 25.12.2017
Više od 60 pripadnika bivše Oslobodilačke vojske Kosova, među kojima su čelnici Kosova, biće optuženi pred Specijalnim sudom u Hagu, a prve optužnice biće podignute već na 10. godišnjicu nezavisnosti. Među kosovskim zvaničnicima koji će se… »
Prve optužnice protiv lidera OVK

Prve optužnice protiv lidera OVK

Danas 25.12.2017
Daut Haradinaj i Azem Sulja biće optuženi pred Specijalnim sudom za zločine koje su počinili pripadnici OVK, piše prištinski portal Insajderi. Ukupno će biti optuženo više od 60 pripadnika OVK. Brat kosovskog premijera Ramuša Haradinaja na… »
Bivši predsednik Vojnog suda OVK-a: Drago mi je što ću ići Hag

Bivši predsednik Vojnog suda OVK-a: Drago mi je što ću ići Hag

Novi magazin 25.12.2017
Bivši predsednik Vojnog suda Oslobodilačke vojske Kosova (OVK) Sokolj Dobruna, koji je po navodima medija među prvima koji će optužiti Specijalno tužilaštvo za ratne zločine bivših pripadnika OVK-a, izjavio je danas da mu je drago što će ići u… »
Uskoro prve optužnice protiv 60 bivših lidera tzv. OVK

Uskoro prve optužnice protiv 60 bivših lidera tzv. OVK

Dnevnik 25.12.2017
PRIŠTINA: Više od 60 bivših lidera i pripadnika tzv. Oslobodilačke vojske Kosova obuhvaćeni su optužnicama Specijalnog tužilaštva za dela počinjena krajem 2000. godine, a među prvima će biti Azem Sila, Daut Haradinaj, Šukri Buja, Sokol… »

Vesti dana »