Povezane vesti

Tači očajan zbog osnivanja suda: To je istorijska nepravda, ali nam je mnogo toga obećano!

Tači očajan zbog osnivanja suda: To je istorijska nepravda, ali nam je mnogo toga obećano!

Pravda 26.12.2017
Predsednik tzv. Kosova Hašim Tači izjavio je da je "istorijska nepravda" osnivanje Specijalnog suda za ratne zločine koje su počinili lideri i pripadnici tzv. Oslobodilačke vojske Kosova tokom poslednjih sukoba na KiM, o čemu je, inače, odluku… »
Tači: Specijalni sud je istorijska nepravda prema Kosovu i OVK

Tači: Specijalni sud je istorijska nepravda prema Kosovu i OVK

Vesti online 26.12.2017
Kosovski pedsednik Hašim Tači izjavio je da je "istorijska nepravda" osnivanje Specijalnog suda za ratne zločine koje su počinili lideri i pripadnici takozvane Oslobodilačke vojske Kosova (OVK) tokom poslednjih sukoba na KiM, o čemu je, inače… »
Tači: Specijalni sud istorijska nepravda prema Kosovu i OVK

Tači: Specijalni sud istorijska nepravda prema Kosovu i OVK

Danas 26.12.2017
Predsednik Kosova Hašim Tači u intervijuu za TV Klan Kosova ocenio je da je formiranje Specijalnog suda za pretpostavljene zločine bivših visokih oficira Oslobodilačke vojske Kosova "istorijska nepravda prema Kosovu i OVK". "Realno ono što sam… »
Tači: Specijalni sud istorijska nepravda prema OVK

Tači: Specijalni sud istorijska nepravda prema OVK

N1 Info 26.12.2017
Predsednik Kosova Hašim Tači ocenio je da je formiranje Specijalnog suda za pretpostavljene zločine bivših visokih oficira Oslobodilačke vojske Kosova "istorijska nepravda prema Kosovu i OVK". "Realno ono što sam mislio 2015. mislim i danas… »

Vesti dana »