Povezane vesti
Austrija odbila da leči ranjenog teroristu: Ministarstvo policije zabranilo da operišu džihadistu u bečkoj bolnici!
Kurir 10.01.2018
Gruzijska vlada nameravala je da osumnjičenog teroristu Islamske države, koji je teško povređen u antiterorističkoj akciji, dovedu u Beč na hitnu operaciju, dodajući da je Ministarstvo unutrašnjih poslova zabranilo ulazak 19-godišnjaku u Austriju… »
Austrija odbila medicinsku pomoć osumnjičenom teroristi
Večernje novosti 10.01.2018
Austrijske vlasti odbile su pružanje medicinske pomoći jednom Gruzijcu, osumnjičenom za teriroristički napad severno od Tbilisija. Austrijske vlasti odbile su pružanje medicinske pomoći jednom Gruzijcu, osumnjičenom za teriroristički napad severno od… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO "Nije Dačićev posao da sedi ovde i objašnjava situaciju s Veselinom Milićem": Sraman odgovor Snežane Paunović na zahtev opozicije
Nova pre 9 minutajoš 34 povezane
Ministarstvo bezbednosti Saveta ministara BiH: Preusmerti saobraćaj preko novog mosta u Gradiški
Insajder pre 48 minutajoš 40 povezanih
Drama na Bliskom istoku; Tramp dao Iranu još nekoliko dana: "Spremni smo da napadnemo"
B92 pre 35 minutajoš 29 povezanih
Dušana Lajovića prvi put posle 13 godina nećemo gledati na Rolan Garosu
Danas pre 3 satajoš 29 povezanih



