Povezane vesti

Imam sarajevske džamije: Srpska je genocidna tvorevina, a Srbi – četnici, fašisti i koljači!

Imam sarajevske džamije: Srpska je genocidna tvorevina, a Srbi – četnici, fašisti i koljači!

Večernje novosti 13.01.2018
Imam sarajevske džamije „Kralj Fahd“, Nezim Halilović Muderis ponovo je sa zastrašujućom mržnjom govorio o Srbima i Republici Srpskoj. Imam sarajevske džamije „Kralj Fahd“, Nezim Halilović Muderis ponovo je sa zastrašujućom mržnjom… »
Imam sarajevske džamije: Srpska je genocidna tvorevina, a Srbi – četnici, fašisti i koljači!

Imam sarajevske džamije: Srpska je genocidna tvorevina, a Srbi – četnici, fašisti i koljači!

Sputnik 13.01.2018
Imam sarajevske džamije „Kralj Fahd“, Nezim Halilović Muderis ponovo je sa zastrašujućom mržnjom govorio o Srbima i Republici Srpskoj. U hutbi pod naslovom „Šta je za nas Bošnjake deveti januar“, Srpsku naziva genocidnom tvorevinom, a Srbe… »
Nova hutba protiv republike srpske: Imam sarajevske džamije Srpsku naziva genocidnom, a Srbe koljačima (video)

Nova hutba protiv republike srpske: Imam sarajevske džamije Srpsku naziva genocidnom, a Srbe koljačima (video)

Pravda 13.01.2018
Imam sarajevske džamije "Kralj Fahd", Nezim Halilović Muderis ponovo je sa zastrašujućom mržnjom govorio o Srbima i Republici Srpskoj. U hutbi pod naslovom "Šta je za nas Bošnjake deveti januar", Srpsku naziva genocidnom tvorevinom, a Srbe… »
Propovedi mržnje: Imam Halilović: Srbi su fašisti, a RS je genocidna

Propovedi mržnje: Imam Halilović: Srbi su fašisti, a RS je genocidna

Blic 12.01.2018
Onima koji neustavno obeležavaju 9. januar poručujem da se cena celovite Bosne i Hercegovine može i treba platiti čak i životima. Još ima preživelih pripadnika i armije i MUP, koji su ponovo spremni da ponude svoje živote za ovu našu lepu… »

Vesti dana »