Povezane vesti
Jevtić: Mitrovićevo puštanje na slobodu dobra vest u jeku inicijative za povratak u Mušutište
Beta 13.01.2018
Ministar za zajednice i povratak Dalibor Jevtić ocenio je danas da je puštanje na slobodu Bogdana Mitrovića koji je pod optužbom dа je počinio rаtne zločine uhapšen letos kod Suve Reke dobra vest, ali i da nema garancija da ovakvih hapšenja više neće… »
Jevtić: Dobra vest, ali nema garancija da se neće ponoviti; Kfor garantuje da neće biti nemira zbog optužnica
Večernje novosti 13.01.2018
Ministar za zajednice i povratak kosovske vlade Dalibor Jevtić izjavio je da je puštanje Bogdana Mitrovića na slobodu dobra vest i signal da ne treba odustati. Ministar za zajednice i povratak kosovske vlade Dalibor Jevtić izjavio je za RTS da je… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 23. septembar: Sunčano i veoma toplo, uveče naoblačenje
Novi magazin pre 1 satjoš 14 povezanih

Nikezić: Najveću korist od Vučićevih mera za legalizaciju imaće SNS investitori – gradili bez dozvola, sad će jeftino da ozakone divlju gradnju
Naissus info pre 1 satjoš 12 povezanih

Ko je sve priznao Palestinu kao državu i kakav je stav zemalja Balkana
BBC News pre 3 minutajoš 19 povezanih

Paracetamol u trudnoći može biti opasan? Da li lek za trudnice zaista povećava rizik od autizma
Dnevnik pre 1 satjoš 14 povezanih

Istorijiski uspeh: Izboreno prvo finale jednog ženskog timskog čamca za Srbiju na svetskim prvenstvima
Danas pre 33 minutajoš 17 povezanih