Povezane vesti
Rešenje na vidiku: Makedoniji ime, pa ulazak u NATO?
Pravda 13.01.2018
Nagoveštaj rešenja imena našeg južnog suseda donosi geopolitičke promene. Predlog naziva države 17. januara. "Komersant": Skoplju na leto poziv Alijanse. Makedonija i Grčka su blizu rešenja za ime makedonske države, a konačan dogovor će dovesti do… »
Makedoniji ime, pa ulazak u NATO?
Večernje novosti 13.01.2018
Nagoveštaj rešenja imena našeg južnog suseda donosi geopolitičke promene. Predlog naziva države 17. januara. "Komersant": Skoplju na leto poziv Alijanse. MAKEDONIJA i Grčka su blizu rešenja za ime makedonske države, a konačan dogovor će dovesti do… »
Vesti dana »

Sankcije NIS-u: Država je učinila sve - Da li će sankcije SAD naftnoj industriji od 1. oktobra zadati udarac srpskoj privredi i potrošačima?
Kurir pre 12 minutajoš 91 povezana

Dvoje uhapšeno u Srbiji zbog sumnje da su obučavali Moldavce i Rumune za 'nerede' tokom moldavskih izbora
BBC News pre 1 satjoš 39 povezanih

Premijer Izraela u govoru u UN odbacio tvrdnje o genocidu u Pojasu Gaze
Beta pre 12 minutajoš 21 povezana

Promenljivo i svežije vreme u Srbiji sa lokalnim pljuskovima, grmljavinom i olujnim udarima vetra
Naslovi.ai pre 28 minutajoš 30 povezanih