Šta je rekao Đoković pred start Australijan opena?

Šta je rekao Đoković pred start Australijan opena?

Vesti online nedelja, 14. januar 2018.
Iako je pretila opasnost da Novak Đoković ne zaigra na Australijan openu, srpski as biće u Melburnu na omiljenom Grend slemu koji je osvajao čak šest puta. Protivnik u prvom kolu biće mu Amerikanac Jang. Nekada najbolji teniser sveta na konferenciji za novinare pred start prvog Grend slema sezone govorio je o povredi koja ga je odvojila od terena šest meseci.
- Lakat me je mučio dosta dugo. Kulminacija je bila na Vimbldonu prošle godine, kada više nisam mogao da podnesem. Pre toga je to bio, da kažem, podnošljiv bol, uz koji sam mogao da igram. Znao sam da me negde čeka trenutak kada... »

Federer: Prošle godine nisam bio 100%, poput Novaka i Stana

B92 nedelja, 14. januar 2018.
B92: Federer: Prošle godine nisam bio 100%, poput Novaka i Stana
Rodžer Federer, drugi teniser sveta i branilac titule na Australijan openu, uvrstio je Novaka Đokovića među favorite prvom Grend slemu.
Federer smatra da se Đoković nalazi u grupi od nekoliko igrača koji mogu da dođu do trofeja u Melburnu. Od našeg specijalnog izveštača iz Melburna Nikole Đukića. Ipak, prvo pitanje se odnosilo kolika je razlika u odnosu na... »

Počinje AO, Đoković: Osećam se mlado

Večernje novosti nedelja, 14. januar 2018.
Mnogi misle da sa 30 godina više nisi mlad. Rodžer i Rafa su prošle godine pokazali da su titule eliksir mladosti - poručio je Novak
PROŠLO finale Australijan opena između Rafe i Rodžera bilo je poput saundtreka iz "Rokija", koji su teniski teškaši puštali kao motivaciju tokom višemesečne pauze. Federer je podigao pehar sa mesta 17. nosioca, posle propuštene... »
©2018 Netmark d.o.o.