Brnabić očekuje prljavu kampanju

Brnabić očekuje prljavu kampanju

Danas nedelja, 14. januar 2018.
Premijerka Srbije Ana Brnabić najavila je da če, uprkos tome što nije član SNS, učestvovati u kampanji za beogradske izbore, ali je predvidela da će kampanja biti izuzetno prljava i da se neće birati sredstva, "jer mi imamo rezultate koji su neupitni". Brnabić je u intervjuu za list Alo objasnila... »

Brnabićeva uoči raspisivanja beogradskih izbora: Spremna sam da se uključim u kampanju, biće vrlo prljava!

Kurir nedelja, 14. januar 2018.
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da očekuje vrlo "prljavu kampanju" za izbore u Beogradu i najavila da će se uključiti u tu kampanju, u meri u kojoj joj to dozvoli njeno radno mesto. "Očekujem izuzetno prljavu kampanju u kojoj se ne biraju sredstva, zato što mi imamo rezultate koji su... »

Brnabić: Uključiću se u kampanju za beogradske izbore

SEEbiz nedelja, 14. januar 2018.
BEOGRAD - Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da očekuje vrlo "prljavu kampanju" za izbore u Beogradu i najavila da će se uključiti u tu kampanju, u meri u kojoj joj to dozvoli njeno radno mesto.
"Očekujem izuzetno prljavu kampanju u kojoj se ne biraju sredstva, zato što mi imamo rezultate koji su neupitni. Opozicija je u nemogućnosti da napadne našu politiku i ide na najprimitivnije lične uvrede i laži", rekla je Brnabić... »

Novi magazin nedelja, 14. januar 2018.
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da očekuje vrlo "prljavu kampanju" za izbore u Beogradu i najavila da će se uključiti u tu kampanju, u meri u kojoj joj to dozvoli njeno radno mesto.
"Očekujem izuzetno prljavu kampanju u kojoj se ne biraju sredstva, zato što mi imamo rezultate koji su neupitni. Opozicija je u nemogućnosti da napadne našu politiku i ide na najprimitivnije lične uvrede i laži", rekla je Brnabić... »

"Kritikovaće jelku da bi postavljali replike Terazija"

B92 nedelja, 14. januar 2018.
B92: "Kritikovaće jelku da bi postavljali replike Terazija"
Beograd -- Premijerka Ana Brnabić navodi da očekuje vrlo "prljavu kampanju" za izbore u Beogradu i najavila da će se uključiti u nju “koliko joj to dozvoli radno mesto”.

Beta nedelja, 14. januar 2018.
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da očekuje vrlo "prljavu kampanju" za izbore u Beogradu i najavila da će se uključiti u tu kampanju, u meri u kojoj joj to dozvoli njeno radno mesto. "Očekujem izuzetno prljavu kampanju u kojoj se ne biraju sredstva, zato što mi imamo rezultate koji su... »
©2018 Netmark d.o.o.