Povezane vesti

Alen Omić novi centar Crvene zvezde

Alen Omić novi centar Crvene zvezde

Vesti online 20.01.2018
Slovenački reprezentativac Alen Omić, novo je pojačanje KK Crvena zvezda na centarskoj poziciji, potvrdio je klub sa Malog Kalemegdana. Slovenački centar Alen Omić potpisao je ugovor sa Crvenom zvezdom do kraja sezone! Slovenac bi trebalo da bude… »
Zvezda se pojačala, ima li prekobrojnih?

Zvezda se pojačala, ima li prekobrojnih?

Sportske.net 20.01.2018
Da li je na pomolu i novi odlazak iz Zvezde? Navijače Crvene zvezde mts danas je obradovala vest o angažovanju novog centra, to je slovenački reprezentativac Alen Omić, posle čijeg transfera je Nemanja Nedović poručio da ''zvezdaši nisu svesni''… »
Omić: Zvezda je moja vera

Omić: Zvezda je moja vera

Večernje novosti 20.01.2018
Slovenački centar u minut do isteka roka pojačao crveno-bele do kraja sezone: Srbe doživljavam kao blizak narod, čak sam imao ideju da apliciram za srpski pasoš. DOSLOVNO u minut do isteka roka za registraciju igrača za ABA ligu, Crvena zvezda je… »
Odmah po potpisivanju: Alen Omić prokomentarisao da li će biti prihvaćen zbog bosanskog porekla

Odmah po potpisivanju: Alen Omić prokomentarisao da li će biti prihvaćen zbog bosanskog porekla

Hot sport 20.01.2018
Najnovije pojačanje prvaka Jadrana jeste slovenački centar koji ima veliko iskustvo igranja regionalnog takmičenja. A pored toga, naravno i Evrolige u kojoj je takođe nastupao te se očekuje da će se brzo uklopiti. Alen Omić je od sinoć i zvanično… »
Predstavio se Omić: "Imao sam ideju da apliciram za srpski pasoš"

Predstavio se Omić: "Imao sam ideju da apliciram za srpski pasoš"

Sportske.net 20.01.2018
Alen Omić je novo pojačanje Crvene zvezde, ekipa će biti znatno pojačana pod obručima. Alen Omić će biti veliko pojačanje za ekipu Crvene zvezde u nastavku sezone. On je govorio za sajt crveno-belih, predstavio se publici. "Počeo sam svoju… »
Da li su navijači svesni kakvo je pojačanje Zvezda upravo angažovala?

Da li su navijači svesni kakvo je pojačanje Zvezda upravo angažovala?

Sportske.net 20.01.2018
Njegov doskorašni saigrač uverava da je Zvezda mnogo dobila ovim transferom. Crvena zvezdaje ovog vikenda angažovala slovenačkog centra Alena Omića, koji je danas i zvanično predstavljen u Beogradu i njegov dolazak će značajno ojačati snagu… »
Nedović zvezdašima: Niste svesni šta ste dobili

Nedović zvezdašima: Niste svesni šta ste dobili

Vesti online 20.01.2018
Najnovije pojačanje košarkaša Crvene zvezde je slovenački reprezentativac Alen Omić. Ova vest je obradovala i Nemanju Nedovića kojem je slovenački centar bio saigrač prošle sezone u Unikahi. - Idemooo, zvezdaši niste ni svesni šta ste dobili -… »
O zvezdinom pojačanju: Nedović presudio Realu, pa poručio "delijama": Niste ni svesni šta ste dobili!

O zvezdinom pojačanju: Nedović presudio Realu, pa poručio "delijama": Niste ni svesni šta ste dobili!

Sportal blic 20.01.2018
Nemanja Nedović, košarkaški reprezentativac Srbije koji je svojevremeno nosio dres Crvene zvezde, oduševljen je novim pojačanjem beogradskih crveno-belih. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Nemanja Nedović Podsetimo, aktuelni šampion… »
Alen Omić novi centar Crvene zvezde

Alen Omić novi centar Crvene zvezde

Beta 20.01.2018
Slovenački reprezentativac Alen Omić novo je pojačanje košarkaškog kluba Crvena zvezda na centarskoj poziciji, saopštili su crveno-beli. Omić, koji je do sada igrao u Hapoelu iz Jerusalima, sa Zvezdom je potpisao ugovor kraja sezone. On je karijeru… »
Zvanično - Zvezda dovela centra!

Zvanično - Zvezda dovela centra!

Sportske.net 20.01.2018
Veliko pojačanje za srpskog šampiona u nastavku sezone. Slovenački centar Alen Omić je igrač Crvene zvezde. On će u drugom delu sezone nastupati za srpskog i regionalnog šampiona, stigao je bez obeštećenja, moći će da nastupa i u ABA ligi, u… »
Nedović o Omiću: Zvezdaši...

Nedović o Omiću: Zvezdaši...

Mondo 20.01.2018
Najbolji prijatelj Alena Omića iz dana u Unikahi, Nemanja Nedović, oglasio se putem Twittera kada je postalo zvanično da će Slovenac u Crvenu zvezdu. Navijači Crvene zvezde su do ponoći čekali pojačanje - i dočekali su ga! Šampion Srbije i… »
Zvezdino pojačanje na isteku napada: Alen Omić popunio reket na Kalemegdanu!

Zvezdino pojačanje na isteku napada: Alen Omić popunio reket na Kalemegdanu!

Mozzart sport 20.01.2018
Ugovor do kraja sezone, reprezentativac Slovenije se pita „šta je to neprijateljski komšiluk“. Kao kad ističe vreme za napad, tako je reagovalo rukovodstvo Crvene zvezde i doslovce u završnim trenucima perioda predviđenog za registraciju… »
Pojačanje u poslednji čas: Zvezda u foto finišu potpisala dugo isčekivanog centra!

Pojačanje u poslednji čas: Zvezda u foto finišu potpisala dugo isčekivanog centra!

Hot sport 20.01.2018
Košarkaški klub Crvena zvezda konačno je angažovao dugo isčekivano pojačanje pod košem i to u poslednjim trenucima prelaznog roka. Iako se u toku jučerašnjeg dana šuškalo da bi crveno-bele mogao da pojača centrar slovenačke reprezentacije… »
Zvezda jača za centra: Omić u crveno-belom do kraja sezone

Zvezda jača za centra: Omić u crveno-belom do kraja sezone

Večernje novosti 20.01.2018
Bivši član Olimpije, Gran Kanarije, Anadolu Eefesa, Unikahe i Hapoela iz Jerusalima, u klub sa Malog Kalemegdana stiže bez obeštećenja. Slovenački centar Alen Omić novi je košarkaš Crvene zvezde. Bivši član Olimpije, Gran Kanarije, Anadolu… »
Zvezda dovela pojačanje u ponoć!

Zvezda dovela pojačanje u ponoć!

Mondo 20.01.2018
Crveno-beli nastavljaju sezonu jači za još jednog centra. Rok je isticao u petak u minut do 12 i upravo tada Crvena zvezda mts definitivno je dogovorila pojačanje na poziciji "pet" - Alena Omića! Slovenački centar pojačaće srpskog i regionalnog… »
Ponoćno pojačanje: Zvezda dovela Alena Omića: Crveno-beli su moja nada i vera

Ponoćno pojačanje: Zvezda dovela Alena Omića: Crveno-beli su moja nada i vera

Sportal blic 20.01.2018
Crvena zvezda je dovela bitno pojačanje za nastavak sezone, pošto je novi košarkaš srpskog i regionalnog šampiona Alen Omić. Foto: Antonio Bat / EPA; Alen Omić "Bomba" sa Malog Kalemegdana odjeknula je prvom satu 20. januara i 25-godišnji… »

Vesti dana »