Povezane vesti

Dejvis kup: SAD vodi 1:0 protiv Srbije

Dejvis kup: SAD vodi 1:0 protiv Srbije

Dnevnik 02.02.2018
U prvom meču Dejvis kupa koje se održava u Nišu reprezentacija SAD povela je sa 1:0 u mečevima protiv Srbije. Sem Kveri je savladao Lasla Đerea sa 3:1 (7:6, 2:6, 7:5, 6:4) u setovima. Pojačao je prvi servis i počeo da ga ubacuje Amerikanac i to mu… »
Izgubio i Lajović, SAD vodi sa 2:0

Izgubio i Lajović, SAD vodi sa 2:0

Beta 02.02.2018
Teniska reprezentacija SAD povela je večeras u Nišu sa 2:0 protiv Srbije u prvom kolu Dejvis kupa, pošto je Džon Izner bio bolji od Dušana Lajovića sa 6:4, 6:7, 6:3, 3:6, 7:6. Ovo je bio peti medjusobni duel Lajovića i Iznera, a američki teniser… »
Maraton pripao Izneru, Amerikanci na korak od pobede

Maraton pripao Izneru, Amerikanci na korak od pobede

Večernje novosti 02.02.2018
Drugi meč u Dejvis kup duelu između Srbije i SAD pripao je Džonu Izneru, koji je posle pet setova, u taj brejku odlučujućeg seta, savladao Dušana Lajovića. Amerikanci su došli na korak od pobede protiv Srbije. Drugi poen selekciji SAD doneo je… »
Dejvis kup: Lajović u taj-breku poražen od Iznera (foto)

Dejvis kup: Lajović u taj-breku poražen od Iznera (foto)

Hot sport 02.02.2018
U drugom meču Svetske grupe Dejvis kupa Dušan Lajović je poražen posle taj-breka od Džona Iznera 6:4, 6:7, 6:3, 3:6 i 7:6. SAD posle prvog dana 1. kola Svetske grupe Dejvis kupa vodi protiv Srbije sa 2:0. Drugi poen ‘jenkijima’ doneo je Džon… »
Ameri na pragu pobede, vode 2:0

Ameri na pragu pobede, vode 2:0

Vesti online 02.02.2018
Dejvis kup reprezentacija SAD povela je 2:0 protiv Srbije u prvom kolu Dejvis kupa. Prvi bod Amerikancima doneo je Sem Kveri, koji je posle četiri seta bio bolji od našeg tenisera Lasla Đerea - 6:7, 6:2, 7:5, 6:4, posle tri sata i četiri minuta igre u… »
Srbija pred eliminacijom: Amerikanci poveli u Nišu sa 2:0, Lajović izgubio u maratonskom meču od Iznera

Srbija pred eliminacijom: Amerikanci poveli u Nišu sa 2:0, Lajović izgubio u maratonskom meču od Iznera

Sportal blic 02.02.2018
Teniseri Srbije nalaze se pred eliminacijom u prvom kolu Svetske grupe Dejvis kupa. Posle Lasla Đerea, i Dušan Lajović je poražen, i to od Džona Iznera sa 4:6, 7:6 (9:7), 3:6, 6:3, 6:7 (4:7). Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Dušan Lajović Hravro… »
Duci stigao do 4:4 u taj-brejku petog seta, ali...

Duci stigao do 4:4 u taj-brejku petog seta, ali...

Mondo 02.02.2018
Maraton u "Čairu" Izner je okončao tražeći tri vinera u trenutku kada je rezultat bio 2:2 u setovima, 6:6 u gemovima i 4:4 u taj-brejku u kom nije bilo "ili ili". Dušan Lajović ušao je u seriju poraza u oktobru 2017. na Mastersu u Šangaju kada je… »
Crveno-beli bez odbrane, Baskonija očitala lekciju Zvezdi

Crveno-beli bez odbrane, Baskonija očitala lekciju Zvezdi

Sportski žurnal 02.02.2018
Špansku ekipu do trijumfa je vodio Rodrig Bobua sa 25 poena, a najbolje ga je pratio Met Džening sa 18., a u redovima crveno-belih najefikasniji je bio Dilan Enis sa 22. Baskonija – Crvena zvezda 103:84 (27:17, 26:23, 22:19, 28:25) BASKONIJA: Vildoza… »
Laslo Đere: Žao mi je zbog poraza, imao sam polušanse!

Laslo Đere: Žao mi je zbog poraza, imao sam polušanse!

Hot sport 02.02.2018
Srpski teniser Laslo Djere rekao je danas, nakon poraza od Amerikanca Sema Kverija u prvom kolu Dejvis kupa, da je dao sve od sebe da donese prvi bod svojoj ekipi, ali da nije uspeo. – Žao mi je što sam izgubio, imao sam neke polušanse, na 0:30 i… »
Kveri bolji od Đerea, Amerikanci poveli u Nišu

Kveri bolji od Đerea, Amerikanci poveli u Nišu

Politika 02.02.2018
NIŠ - Teniska reprezentacija SAD povela je u meču prvog kola Svetske grupe Dejvis Kupa protiv Srbije u Nišu 1:0, pošto je u prvom singlu duelu Sem Kveri savladao Lasla Đerea 6:7 (4:7), 6:2, 7:5, 6:4. Bio je to njihov prvi međusobni meč, a znatno… »
Laslo, bravo!

Laslo, bravo!

Mondo 02.02.2018
"Žao mi je što sam izgubio", rekao je naš teniser posle poraza u kom je nagovestio da bi vrlo brzo mogao da postane oslonac našeg Dejvis kup tima. Prošle sezone osetio je šta znači igrati na tri seta protiv igrača svetske klase, ali nije uspeo da… »
Dejvis kup: Đere se hrabro borio, ali Kveri odneo pobedu za vođstvo Amera

Dejvis kup: Đere se hrabro borio, ali Kveri odneo pobedu za vođstvo Amera

Hot sport 02.02.2018
Dejvis kup reprezentacije SAD povela je protiv Srbije sa 1:0, u četvrtfinalnom susretu, pošto je Sem Kveri u prvom meču savladao Lasla Đerea sa 3:1 po setovima 6:7, 6:2, 7:5, 6:4. Naš teniser je odlično ušao u ovaj meč, pomalo iznenađujuće poveo… »
Amerikanci stekli prednost u Nišu: Dejvis kup: Đere poveo, pa stao, Kveri slavio posle preokreta

Amerikanci stekli prednost u Nišu: Dejvis kup: Đere poveo, pa stao, Kveri slavio posle preokreta

Sportal blic 02.02.2018
Laslo Đere je poražen od Sema Kverija sa 7:6 (7:4), 2:6, 5:7, 4:6 u prvom kolu Dejvis kupa, pa su gosti poveli sa 1:0. U drugom meču ovog petka igraju Dušan Lajović i Džon Izner. Foto: Koča Sulejmanović / EPA; Laslo Đere Hrabro je ušao u meč… »
Amerikanci vode: Kveri savladao borbenog Đerea

Amerikanci vode: Kveri savladao borbenog Đerea

Večernje novosti 02.02.2018
Srpski teniser pružio dobru partiju, borio se protiv 12. igrača sveta, ali na kraju nije uspeo da napravi iznenađenje 7:6, 2:6, 5:7, 4:6. Amerikanci su poveli. Sem Kveri je u prvom meču u dvorani "Čair" savladao Lasla Đerea sa 7:6, 2:6, 5:7, 4:6… »
Laslo bio hrabar, ali SAD vode 1:0

Laslo bio hrabar, ali SAD vode 1:0

Mondo 02.02.2018
Srpski teniser osvojio je prvi set, a onda je Sem Kveri ipak "uzeo" naredna tri. Za početak duela osmine finala Dejvis kupa, SRBIJA - SAD 0:1 Sem Kveri savladao je u četiri seta Lasla Đerea, koji je osvojio prvi, ozbiljno pretio u trećem, ali ipak… »
Svetska grupa Dejvis Kupa: Egal u Australiji, Kazahstan nadomak četvrtfinala

Svetska grupa Dejvis Kupa: Egal u Australiji, Kazahstan nadomak četvrtfinala

Sportal blic 02.02.2018
U petak je startovalo prvo kolo Svetske grupe Dejvis Kupa, a u derbiju sastaju se Australija i Nemačka u Brizbejnu. Posle prvog dana rezultat je izjednačen - 1:1. Foto: DARREN ENGLAND / EPA; Aleksandar Zverev Aleksandar Zverev je pobedio De Minara sa… »
Srpski kadeti nadigrali Turke, boriće se za peto mesto na košarkaškom turniru u Sakariji

Srpski kadeti nadigrali Turke, boriće se za peto mesto na košarkaškom turniru u Sakariji

Sportal blic 01.02.2018
Naša muška kadetska košarkaška reprezentacija, sastavljena od igrača do 16 godina starosti, u prvom meču za plasman od 5. do 8. mesta na turniru u turskom gradu Sakarija savladala je godinu dana mlađe rivale iz zemlje-domaćina sa 68:58 (11:7… »

Vesti dana »