Povezane vesti
Beograd uputio notu Barbadosu zbog priznanja JPN Kosova
RTV 16.02.2018
BEOGRAD - Ministarstvo spoljnih poslova Srbije uputilo je protestnu notu Ministarstvu inostranih poslova i spoljne trgovine Barbadosa u kojoj navodi da je u Beogradu sa zaprepašćenjem primljena vest o odluci Barbadosa da prizna jednostrano proglašenu… »
Tači tvrdi da je Barbados priznao Kosovo
Večernje novosti 15.02.2018
Kosovski predsednik Hašim Tači tvrdi da je Barbados večeras priznao jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova. Kosovski predsednik Hašim Tači tvrdi da je Barbados večeras priznao jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova. "Hvala Barbadosu na večerašnjem… »
Vesti dana »

Žandarmerija potisnula demonstrante ispred prostorija SNS: Razišle se grupe građana i pristalica naprednjaka na Novom Beogradu:(foto/video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Prosečna cena polovnih automobila starosti do 20 godina u junu 12.047 evra: Ovo su najtraženiji modeli
Blic pre 12 minutajoš 1 povezana