Povezane vesti
„Ugovorno rešenje“ Beograda i Prištine
Dojče vele 28.02.2018
Nemačka štampa izveštava o Srbiji, ali ne toliko o poseti Aleksandra Vučića Berlinu – to je propraćeno uglavnom samo agencijskim vestima – koliko povodom turneje predsednika Evropske komisije Junkera po Zapadnom Balkanu. Nemačka kancelarka Angela Merkel… »
Angela stiže u Šumarice
Večernje novosti 27.02.2018
Predsednik Vučić u Berlinu otvoreno razgovarao sa nemačkom kancelarkom koja sledeće godine dolazi u Kragujevac. Merkelova jasna da se kosovski problem mora rešiti. Na stolu i pitanje Bosne i Hercegovine. NEMAČKA je impresionirana time kako Beograd korača… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 5. avgust: Danas oblačno, mestimično sa kišom
Beta pre 28 minutajoš 1 povezana

Pucnjava na žurci tokom muzičkog festivala: Užas u Los Anđelesu: Ima mrtvih i više ranjenih
Blic pre 28 minutajoš 1 povezana

"Uznemirava što je sramotni čin ispraćen ovacijama građana": Državna sekretarka MSP reagovala na scene pred Tompsonov koncert: "Očekujemo da nadležni u Hrvatskoj ovo osude i sankcionišu"
Blic pre 3 satajoš 2 povezane

Pala litvanska vlada: Premijer Gintautas Paluckas podneo ostavku
Telegraf pre 28 minutajoš 3 povezane

(Video) Jedva hodala i držala se za ogradu Vesnu Zmijanac usnimili smo pre 3 meseca na aerodromu u Beogradu
Blic pre 2 satajoš 3 povezane