Povezane vesti
Bela kuća: Bez izuzetaka za poreze na čelik i aluminijum
Beta 04.03.2018
Zvaničnik Bele kuće rekao je danas da predsednik SAD Donald Tramp ne planira da izuzme bilo koju zemlju od oštrih taksi koje uvodi na uvoz čelika i aluminijuma. Savetnik Bele kuće za trgovinu Piter Navaro rekao je za Si-En-En (CNN) da "u ovom trenutku… »
Peking ne želi trgovinski rat, ali neće sedeti skrštenih ruku
Novi magazin 04.03.2018
Peking ne želi trgovinski rat ali "neće sedeti skrštenih ruku" pred protekcionističkim pretnjama Sjedinjenih Američkih Država (SAD), izjavio je danas visoki zvaničnik kineskog parlamenta povodom najava predsednika SAD Donalda Trampa. "Kina ne želi… »
EU priprema mere protiv američkih firmi i robnih marki
Nova ekonomija 04.03.2018
Evropska unija priprema mere protiv američkih firmi i robnih marki jer je predsednik Donald Tramp najavio taksu na uvoz čelika i aluminijuma u SAD. "EU priprema kontramere vezane za prava uvoza američkih proizvoda, na primer motocikle 'Harli-Dejvidson'… »
Razljutio sve: Trampov trgovinski rat pucanj u sopstvenu nogu?
Pravda 04.03.2018
Od objavljivanja odluke američkog predsednika Donalda Trampa da uvede visoke carine na uvoz čelika i aluminijuma, svetska ekonomija je na oprezu. Najavljene mere razljutile su američke saveznike, Evropska unija i Kina su najavile kontramere, a svetske… »
Vesti dana »
Samit EU traži otvaranje Ormuskog moreuza i prestanak napada na energetiku i vodosnabdevanje
Beta pre 5 satijoš 1 povezana
Kako se u Kragujevcu pripremaju za miting SNS-a u Beogradu: Sve je isto k’o i ranije, ali i nije…
Danas pre 7 satijoš 1 povezana







