Povezane vesti
Trump: Koreja neće izvoditi pokuse dok traju razgovori
SEEbiz 11.03.2018
WASHINGTON - Američki predsjednik Donald Trump u nedjelju je rekao da je Sjeverna Koreja pristala ne izvoditi nove raketne pokuse dok budu trajali razgovori s čelnikom te zemlje Kim Jong Unom. "Sjeverna Koreja nije izvela raketni pokus od 28. studenoga… »
Tramp: Severna Koreja obećala da neće izvesti raketni test
Blic 10.03.2018
Američki predsednik Donald Tramp rekao je danas da je Severna Koreja obećala da neće izvesti novi raketni test. "Severna Koreja nije izvela raketni test od 28. novembra prošle godine i na našim sastancima je obećala da to neće učiniti. Verujem da… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 3 satajoš 1 povezana