Povezane vesti

Đukić: Čekamo otpusnu listu, pa da idemo kući

Đukić: Čekamo otpusnu listu, pa da idemo kući

Mozzart sport 11.03.2018
“Za mene je iznenađenje kad Partizan ne igra dobro", naveo je strateg crno-belih. Trener Partizana Miroslav Đukić ocenio je da je pobeda nad Čukaričkim (2:0) važna kako bi ekipa popravila samopouzdanje, a pritom je odigrala , kako kaže, vrhunsko… »
Lalatović: Tavamba je najjači igrač u ligi, a mi onako idemo u duel sa njim...

Lalatović: Tavamba je najjači igrač u ligi, a mi onako idemo u duel sa njim...

Mozzart sport 11.03.2018
Trener Čukaričkog nezadovoljan i bivšim igračima Partizana koji su se previše trudili da se dokažu. Kratko je trajala nada Čukaričkog da će zaustaviti Partizan. Tek dvadesetak minuta su Brđani bili ravnopravan rival, a onda Jje šampion golovima… »
Složni, ali ne i podjedjako zadovoljni: Đukiću je ‘sve ovo normalno’, Lalatović posebno istakao detalj kod prvog gola…

Složni, ali ne i podjedjako zadovoljni: Đukiću je ‘sve ovo normalno’, Lalatović posebno istakao detalj kod prvog gola…

Hot sport 11.03.2018
Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić rekao je da je njegova ekipa danas vrhunski odigrala protiv Čukaričkog i da joj je pobeda bez primljenog gola važna za samopouzdanje i dalji napredak. – Srećan sam, pobedili smo veoma teškog protivnika… »
Miroslav Đukić blistao posle pobede i pohvalio debitanta

Miroslav Đukić blistao posle pobede i pohvalio debitanta

Vesti online 11.03.2018
Trener Partizana Miroslav Đukić konačno je mogao u mnogo boljem raspoloženju da govori posle jedne utakmice. Crno-beli su u prvenstvenom meču na Banovom brdu savladali Čukarički 2:0. - U prvom smo odigrali vrhunski, a u drugom nas je rival… »
Đukić: Normalno je kada Partizan igra dobro

Đukić: Normalno je kada Partizan igra dobro

Beta 11.03.2018
Trener fudbalera Partizana Miroslav Djukić rekao je da je njegova ekipa danas vrhunski odigrala protiv Čukaričkog i da joj je pobeda bez primljenog gola važna za samopouzdanje i dalji napredak. "Srećan sam, pobedili smo veoma teškog protivnika. Prvo… »
Đukićev Partizan na kućnom lečenju: Čekamo doktora i idemo ka otpusnoj listi

Đukićev Partizan na kućnom lečenju: Čekamo doktora i idemo ka otpusnoj listi

Večernje novosti 11.03.2018
Danas je Partizan bio bolji i zasluženo je pobedio. Ovo je najlošijih 45 minuta ekipe od kako sam u Čukaričkom, iskren je Nenad Lalatović. Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić izjavio danas, posle pobede protiv Čukaričkog 2:0 (2:0), da su… »
Na Brdu se pitao Partizan! Tavamba, Ožegović, 0:2!

Na Brdu se pitao Partizan! Tavamba, Ožegović, 0:2!

Mondo 11.03.2018
Crno-beli nadigrali Čuku i mirno pobedili u crno-belom gradskom derbiju. Odluka pala u dva i po minuta! Partizanovo popodne na Banovom brdu! Ekipa Miroslava Đukića odigrala je na stadionu Čuke mirno, precizno, efikasno i uz potpunu kontrolu igre… »
"Tavamba najjači u ligi, a on pusti da ga pregazi"

"Tavamba najjači u ligi, a on pusti da ga pregazi"

Mondo 11.03.2018
"Posle 20 minuta moji igrači nisu postojali na terenu", rekao Nenad Lalatović posle duela protiv Partizana. U drugom poluvremenu je sedeo jer je hteo da "baja". Foto: MN Press Nenad Lalatović mirno je podneo poraz svog Čukaričkog u gradskom derbiju… »
Konačno bez drame: Partizan pokazao pravo lice u derbiju

Konačno bez drame: Partizan pokazao pravo lice u derbiju

Vesti online 11.03.2018
U derbiju 27. kola Superlige Srbije Partizan je na Banovom brdu savladao Čukarički 2:0 (2:0). Navijači crno-belih su konačno mogli jednu utakmicu da odgledaju bez prevelikog stresa. U prethodnim mečevima je srpski šampion ili gubio bodove ili… »
Lalatović: Sami krivi za dva brzo pljimljena gola; Đukić: Model kako treba igrati

Lalatović: Sami krivi za dva brzo pljimljena gola; Đukić: Model kako treba igrati

Sportski žurnal 11.03.2018
Partizan je na Banovom brdu savladao Čukarički golovima Tavambe u 20. i Ožegovića u 23. minutu. Strateg Partizana Miroslav Đukić posle niza lošijih mečeva i rezultata imao je razloga za zadovoljastvo: - Ekipa je svaki dan sve bolja i bolja. Prvo… »
Đukić: Vrhunski! Ovako treba da igramo

Đukić: Vrhunski! Ovako treba da igramo

Mondo 11.03.2018
Trener Partizana pohvalio nastup svog tima posle trijumfa protiv Čukaričkog. Rutinska pobeda crno-belih u gradskom derbiju! Fudbaleri Partizana savladali su Čukarički na Brdu i golovima Leandrea Tavambe i Ognjena Ožegovića za konačnih 0:2 potvrdili… »
"Iznenađenje je kad Partizan ne igra dobro"

"Iznenađenje je kad Partizan ne igra dobro"

Mondo 11.03.2018
"Kad igramo kvalitetno - to je normalno. To moramo da ponavljamo", rekao je Miroslav Đukić posle pobede na stadionu Čukaričkog. "Srećan sam što smo pobedili teškog protivnika", prvo je što je trener Partizana Miroslav Đukić rekao posle utakmice… »
Može li Partizan bez Tošića? A Ožegović da proradi?

Može li Partizan bez Tošića? A Ožegović da proradi?

Mozzart sport 11.03.2018
Crno-beli pred teškim zadatkom na Banovom Brdu. U većem delu jesenje sezone Partizan je delovao odlično u gostima. Bar ako se gledaju rezultati. Nije to nikad bila bogzna kakva igra, ali su crno-beli redovno dobijali rivale. Sve do okršaja s Napretkom… »
HotSport saznaje: Miroslav Đukić se suočio sa velikim problemima pred gostovanje na Banovom brdu!

HotSport saznaje: Miroslav Đukić se suočio sa velikim problemima pred gostovanje na Banovom brdu!

Hot sport 11.03.2018
Crno-beli danas gostuju Čukaričkom u okviru 27. kola Superlige Srbije. Radi se o derbi meču ove runde domaćeg šampionata u kojem će se sa pobedu boriti domaći, četvrtoplasirani, i drugoplasirani tim na tabeli. Partizanu je potrebna formula za… »
Partizan na Čukarički bez Ostojića, Tošića i Sume

Partizan na Čukarički bez Ostojića, Tošića i Sume

Sportski žurnal 11.03.2018
Kadrovska slika daleko je od idealne za Partizan. Iako je protiv Rada trener Miroslav Đukić iskoristio priliku da odmori nekoliko igrača pojavili su se novi problemi. – Bojan Ostojić je povredio ligamente i neće ga biti u timu mesec dana. Zoran… »

Vesti dana »