Povezane vesti

Donald za “Novosti”: Zdrav sam, ništa se strašno nije dogodilo

Donald za “Novosti”: Zdrav sam, ništa se strašno nije dogodilo

Večernje novosti 13.03.2018
Ostao sam u bolnici na posmatranju i dodatnom ispitivanju samo zato što sam profesionalni sportista. Svi rezultati su dobri, nemam nikakvih problema – rekao je kapiten Crvene zvezde. MIČEL Donald je vikend proveo u Kliničkom centru Srbije, jer mu… »
VIDEO: Donald se javio iz bolnice

VIDEO: Donald se javio iz bolnice

Vesti online 13.03.2018
Kapitenu Crvene zvezde Mičelu Donaldu pozlilo je pre nekoliko dana pa je zbrinut u bolnici. I Holanđanin i klub sa Marakane saopštili su da nema razloga za brigu. Donaldu je pozlilo pred utakmicu protiv Napretka zbog čega je primljen na odeljenje… »
Stižu poruke podrške: Donald se javio snimkom iz bolnice, pomenuo Astorijev slučaj – a izgledom zabrinuo navijače…

Stižu poruke podrške: Donald se javio snimkom iz bolnice, pomenuo Astorijev slučaj – a izgledom zabrinuo navijače…

Hot sport 13.03.2018
Većinu domaće sportske javnosti je danas zabrinula vest o problemima holandskog fudbalera sa srcem. On je zbog srčanih problema primljen u Klinički centar Srbije odakle je poslao video poruku zvezdašima. Međutim, razloga za dodatnu brigu nema. Nakon… »
Zvezda zahteva poštovanje Donaldove privatnosti

Zvezda zahteva poštovanje Donaldove privatnosti

Sportske.net 13.03.2018
Fudbalski klub Crvena zvezda potvrdio je danas medijske natpise da se Mičel Donald nalazi na lekarskim ispitivanjima, kao i da bi po prvim informacijama trebalo da se uskoro vrati treninzima. Crveno-beli su naveli da se holandski fudbaler oseća dobro i… »
Zvezda: Donald nema ozbiljnih zdravstvenih problema

Zvezda: Donald nema ozbiljnih zdravstvenih problema

Mozzart sport 13.03.2018
Klub reagovao saopštenjem. Fudbalski klub Crvena zvezda objavio je da je kapiten Mičel Donald imao preventivna kardiološka ispitavanja na Kliničkom centru i da ne postoje ozbiljni zdravstveni problemi. "Povodom informacija koje su se pojavile u vezi… »
Oglasila se zvezda: Crveno-beli obavestili javnost o stanju Mičela Donalda

Oglasila se zvezda: Crveno-beli obavestili javnost o stanju Mičela Donalda

Hot sport 13.03.2018
Ranije danas u javnost je isplivala informacija o prijemu MIčela Donalda u bolnicu zbog navodnih problema sa srcem, a tim povodom oglasio se i njegov klub, Crvena zvezda. Saopštenje Zvezde prenosimo bez izmena: – Povodom informacija koje su se… »
Donaldu pozilo, zadržan u bolnici!

Donaldu pozilo, zadržan u bolnici!

Mondo 13.03.2018
Novinarima je tokom utakmice Crvena zvezda - Napredak rečeno da je kapiten izostao zbog bola u kolenu, ali "Sportski žurnal" u broju od utorka navodi da su razlozi znatno ozbiljniji. "Mičel Donald preživeo je veliku zdravstvenu dramu", piše "Sportski… »
Donald za MONDO: Dobro sam

Donald za MONDO: Dobro sam

Mondo 13.03.2018
Fudbaler Zvezde potvrdio da je imao zdravstvene probleme, ali da je otpušten iz bolnice i da će neko vreme biti van terena. Foto: MN Press Mičel Donald iznenada je primljen u bolnicu jer mu je pozlilo kod kuće. "Sportski žurnal" je preeo da mu je… »
Oglasio se Donald - Pušten iz bolnice, neko vreme bez treninga

Oglasio se Donald - Pušten iz bolnice, neko vreme bez treninga

Sportske.net 13.03.2018
Situacija je pod kontrolom a Zvezdin kapiten se sada oseća dobro. Vest da je zamenik kapitena Crvene zvezde Mičel Donald završio u bolnici zabrinula je navijače vicešampiona Srbije. Novinarima je posle meča sa Napretkom predočeno da Donald nije… »
Javio se Donald: Zvezdin kapiten imao poruku za navijače

Javio se Donald: Zvezdin kapiten imao poruku za navijače

Hot sport 13.03.2018
Kapiten Crvene zvezde Mičel Donald oglasio se posle vesti da je zbog srčanih problema završio u bolnici. Donald je u kratkoj izjavi datoj Mondu potvrdio da je bilo problema, ali je umirio navijače: – Dobro sam, ništa strašno se nije dogodilo. Bio… »
Donald mora na pauzu: Biću tu za proslavu titule

Donald mora na pauzu: Biću tu za proslavu titule

Mozzart sport 13.03.2018
Oglasio se kapiten Crvene zvezde. Još ništa zvanično nije potvrđeno, ali sluti na to da će Crvena zvezda neko vreme igrati bez kapitena Mičela Donalda. Možda i do kraja sezone... Tako nešto je on sam nagovestio posle zdravstvenih problema koji su… »
Drama zvezdinog kapitena: Mičel Donald u bolnici!

Drama zvezdinog kapitena: Mičel Donald u bolnici!

Sportski žurnal 13.03.2018
Mičel Donald je preživeo veliku zdravstvenu dramu! Vezista Crvene zvezde morao je u bolnicu jer mu je u jednom od dana između utakmica sa Vojvodinom i Napretkom pozlilo u stanu i hitno mu je ukazana medicinska pomoć. Na sreću, Holanđanin je sada u… »
Mičel Donald završio u bolnici!

Mičel Donald završio u bolnici!

Sportske.net 13.03.2018
Vezista i zamenik kapitena Crvene zvezde Mičel Donald propustio je duel sa Napretkom ali ne zbog bola u kolenu kako se spekulisalo. Zamenik kapitena Crvene zvezde Mičel Donald nije se našao u protokolu za meč sa kruševačkim Napretkom ali iz kluba… »
Drama: Donald od petka u bolnici na kardiološkim ispitivanjima!

Drama: Donald od petka u bolnici na kardiološkim ispitivanjima!

Mozzart sport 13.03.2018
Kako piše Sportski žurnal situacija nije nimalo naivna... Velika zdravstvena drama Mičela Donalda! Kako piše Sportski žurnal holandski internacionalac iz redova Crvene zvezde nije propustio meč sa Napretkom zbog problema sa kolenom, već zbog toga… »

Vesti dana »