Kapiten Zvezde van stroja do daljeg

Kapiten Zvezde van stroja do daljeg

Politika utorak, 13. mart 2018.
Kapiten fudbalera Crvene zvezde Mičel Donald istakao je da se oseća dobro, nakon što je zbog zdravstvenih problema završio u Kliničkom centru na kardiološkim pregledima, ali da će morati da pauzira određeno vreme. Donald je u izjavi za portal Mondo potvrdio da je pušten kući iz bolnice, ali nije... »

VIDEO: Donald se javio iz bolnice

Vesti online utorak, 13. mart 2018.
Kapitenu Crvene zvezde Mičelu Donaldu pozlilo je pre nekoliko dana pa je zbrinut u bolnici. I Holanđanin i klub sa Marakane saopštili su da nema razloga za brigu.
Donaldu je pozlilo pred utakmicu protiv Napretka zbog čega je primljen na odeljenje kardiologije u Kliničkom centru Srbije. On se putem video poruke obratio javnosti u Srbiji i poručio da je sve u redu.... »

Donald za “Novosti”: Zdrav sam, ništa se strašno nije dogodilo

Večernje novosti utorak, 13. mart 2018.
Ostao sam u bolnici na posmatranju i dodatnom ispitivanju samo zato što sam profesionalni sportista. Svi rezultati su dobri, nemam nikakvih problema – rekao je kapiten Crvene zvezde
MIČEL Donald je vikend proveo u Kliničkom centru Srbije, jer mu nije bilo dobro u petak, ali od danas je kod kuće i, kako sam kaže - potpuno je zdrav. Šta je uzrok problema, treći kapiten crveno-belih nije objašnjavao, ali su mu... »

Stižu poruke podrške: Donald se javio snimkom iz bolnice, pomenuo Astorijev slučaj – a izgledom zabrinuo navijače crveno-belih (video)

Hot sport utorak, 13. mart 2018.
Većinu domaće sportske javnosti je danas zabrinula vest o problemima holandskog fudbalera sa srcem. On je zbog srčanih problema primljen u Klinički centar Srbije odakle je poslao video poruku zvezdašima. Međutim, razloga za dodatnu brigu nema. Nakon mnogobrojnih poruka podrške koje je dobio preko... »

Zvezda: Donald nema ozbiljnih zdravstvenih problema

Mozzart sport utorak, 13. mart 2018.
Klub reagovao saopštenjem
Fudbalski klub Crvena zvezda objavio je da je kapiten Mičel Donald imao preventivna kardiološka ispitavanja na Kliničkom centru i da ne postoje ozbiljni zdravstveni problemi. "Povodom informacija koje su se pojavile u vezi sa zdravstvenim stanjem našeg prvotimca Mičela... »

Donald: Neko vreme bez treninga, ali tu sam za proslavu titule

Press utorak, 13. mart 2018.
Kapiten Zvezde Mičel Donald istakao je da se oseća dobro posle lekarskih pregleda, ali dodao da će morati da pauzira određeno vreme.
Foto:B92.net Donald je u izjavi za portal Mondo potvrdio da je pušten kući iz bolnice, ali nije precizirao koliko dugo će biti van terena. "Dobro sam, ništa strašno se nije dogodilo. Bio sam u bolnici na ispitivanjima i sve je u... »

Zvezda zahteva poštovanje Donaldove privatnosti

Sportske.net utorak, 13. mart 2018.
Fudbalski klub Crvena zvezda potvrdio je danas medijske natpise da se Mičel Donald nalazi na lekarskim ispitivanjima, kao i da bi po prvim informacijama trebalo da se uskoro vrati treninzima.
Crveno-beli su naveli da se holandski fudbaler oseća dobro i da ne postoje ozbiljni zdravstveni problemi, kao i da je u bolnici bio na preventivnim ispitivanjima. Dnevne novine "Sportski žurnal" danas je objavio da je Donald na... »

Crvena zvezda: Donald nema ozbiljne zdravstvene probleme

Dnevnik utorak, 13. mart 2018.
BEOGRAD: Fudbalski klub Crvena zvezda objavio je da je kapiten Mičel Donald imao preventivna kardiološka ispitavanja na Kliničkom centru i da ne postoje ozbiljni zdravstveni problemi.
"Povodom informacija koje su se pojavile u vezi zdravstvenog stanja našeg prvotimca Mičela Donalda, Crvena zvezda želi da poruči javnosti da se Donald oseća dobro, da ne postoje ozbiljni zdravstveni problemi, već da je reč o... »

Donald za MONDO: Dobro sam

Mondo utorak, 13. mart 2018.
Fudbaler Zvezde potvrdio da je imao zdravstvene probleme, ali da je otpušten iz bolnice i da će neko vreme biti van terena
Foto: MN Press Mičel Donald iznenada je primljen u bolnicu jer mu je pozlilo kod kuće. "Sportski žurnal" je preeo da mu je ukazana hitna medicinska pomoć, a potom je primljen u Klinički centar Srbije gde su mu odrađeni... »

Donaldu pozilo, zadržan u bolnici!

Mondo utorak, 13. mart 2018.
Novinarima je tokom utakmice Crvena zvezda - Napredak rečeno da je kapiten izostao zbog bola u kolenu, ali "Sportski žurnal" u broju od utorka navodi da su razlozi znatno ozbiljniji.
"Mičel Donald preživeo je veliku zdravstvenu dramu", piše "Sportski žurnal" u broju od utorka. List navodi da je kapiten Crvene zvezde morao u bolnicu, jer mu je "u jednom od dana između utakmica sa Vojvodinom i Napretkom pozlilo... »

Oglasila se zvezda: Crveno-beli obavestili javnost o stanju Mičela Donalda

Ranije danas u javnost je isplivala informacija o prijemu MIčela Donalda u bolnicu zbog navodnih problema sa srcem, a tim povodom oglasio se i njegov klub, Crvena zvezda. Saopštenje Zvezde prenosimo bez izmena: – Povodom informacija koje su se pojavile u vezi zdravstvenog stanja našeg prvotimca... »

Donald: Neko vreme bez treninga, ali tu sam za proslavu titule

B92 utorak, 13. mart 2018.
B92: Donald: Neko vreme bez treninga, ali tu sam za proslavu titule
Kapiten Zvezde Mičel Donald istakao je da se oseća dobro posle lekarskih pregleda, ali dodao da će morati da pauzira određeno vreme.
Donald je u izjavi za portal Mondo potvrdio da je pušten kući iz bolnice, ali nije precizirao koliko dugo će biti van terena. "Dobro sam, ništa strašno se nije dogodilo. Bio sam u bolnici na ispitivanjima i sve je u redu. Kod... »

Donald mora na pauzu: Biću tu za proslavu titule

Oglasio se kapiten Crvene zvezde
Još ništa zvanično nije potvrđeno, ali sluti na to da će Crvena zvezda neko vreme igrati bez kapitena Mičela Donalda. Možda i do kraja sezone... Tako nešto je on sam nagovestio posle zdravstvenih problema koji su ga zadesili u petak. „Dobro sam, ništa strašno se nije... »

Crvena zvezda: Donald nema ozbiljne zdravstvene probleme

Fudbalski klub Crvena zvezda objavio je da je kapiten Mičel Donald imao preventivna kardiološka ispitavanja na Kliničkom centru i da ne postoje ozbiljni zdravstveni problemi.
- Povodom informacija koje su se pojavile u vezi zdravstvenog stanja našeg prvotimca Mičela Donalda, Crvena zvezda želi da poruči javnosti da se Donald oseća dobro, da ne postoje ozbiljni zdravstveni problemi, već da je reč o... »

Zvezda: Donald je dobro!

Sportski žurnal utorak, 13. mart 2018.
Fudbalski klub Crvena zvezda potvrdio je medijske natpise da se Mičel Donald nalazi na lekarskim ispitivanjima, kao i da bi po prvim informacijama trebalo da se uskoro vrati treninzima
Crveno-beli su naveli da se holandski fudbaler oseća dobro i da ne postoje ozbiljni zdravstveni problemi, kao i da je u bolnici bio na preventivnim ispitivanjima. Donald je bio na kardiološkim ispitivanjima u Kliničkom centru... »

Zvezda se oglasila: Donald nema ozbiljne zdravstvene probleme

B92: Zvezda se oglasila: Donald nema ozbiljne zdravstvene probleme
FK Crvena zvezda potvrdio je da se Mičel Donald nalazi na lekarskim ispitivanjima, kao i da bi po prvim informacijama trebalo da se uskoro vrati treninzima.
Crveno-beli su naveli da se holandski fudbaler oseća dobro i da ne postoje ozbiljni zdravstveni problemi, kao i da je u bolnici bio na preventivnim ispitivanjima. Dnevne novine "Sportski žurnal" objavio je da je Donald na... »

Donald: Dobro sam, ali neću moći da treniram neko vreme

Kapiten fudbalera Crvene zvezde Mičel Donald istakao je da se oseća dobro, nakon što je zbog zdravstvenih problema završio na Kliničkom centru na kardiološkim pregledima, ali da će morati da pauzira određeno vreme
Donald je u izjavi za portal Mondo potvrdio da je pušten kući iz bolnice, ali nije precizirao koliko dugo će biti van terena. "Dobro sam, ništa strašno se nije dogodilo. Bio sam u bolnici na ispitivanjima i sve je u redu. Kod... »

Donald: Dobro sam, ali neću moći da treniram neko vreme

Kapiten fudbalera Crvene zvezde Mičel Donald istakao je da se oseća dobro, nakon što je zbog zdravstenih problema završio na Kliničkom centru na kardiološkim pregledima, ali da će morati da pauzira određeno vreme.
Donald je u izjavi za portal "Mondo" potvrdio da je pušten kući iz bolnice, ali nije precizirao koliko dugo će biti van terena. - Dobro sam, ništa strašno se nije dogodilo. Bio sam u bolnici na ispitivanjima i sve je u redu. Kod... »

Javio se Donald: Zvezdin kapiten imao poruku za navijače

Kapiten Crvene zvezde Mičel Donald oglasio se posle vesti da je zbog srčanih problema završio u bolnici. Donald je u kratkoj izjavi datoj Mondu potvrdio da je bilo problema, ali je umirio navijače: – Dobro sam, ništa strašno se nije dogodilo. Bio sam u bolnici na ispitivanjima i sve je u redu. Kod... »

Oglasio se Donald - Pušten iz bolnice, neko vreme bez treninga

Situacija je pod kontrolom a Zvezdin kapiten se sada oseća dobro.
Vest da je zamenik kapitena Crvene zvezde Mičel Donald završio u bolnici zabrinula je navijače vicešampiona Srbije. Novinarima je posle meča sa Napretkom predočeno da Donald nije igrao zbog povrede kolena ali se ispostavilo da se... »

Drama zvezdinog kapitena: Mičel Donald u bolnici!

Mičel Donald je preživeo veliku zdravstvenu dramu! Vezista Crvene zvezde morao je u bolnicu jer mu je u jednom od dana između utakmica sa Vojvodinom i Napretkom pozlilo u stanu i hitno mu je ukazana medicinska pomoć
Na sreću, Holanđanin je sada u stabilnom stanju, ali je zbrinut u Kliničkom centru Srbija i nalazi se na ispitivanjima. Donald je u sredu postigao gol protiv Vojvodine, izjednačio rekord po broju utakmica stranaca u Zvezdinom... »

Donald u bolnici na kardiološkim ispitivanjima

Večernje novosti utorak, 13. mart 2018.
Kapitenu Crvene zvezde je, kako se navodi, pozlilo u stanu, srećna okolnost je što je tu bila supruga, hitno mu je ukazana pomoć i sada se nalazi u stabilnom stanju
Kapiten fudbalera Crvene zvezde Mičel Donald propustio je meč protiv Napretka (1:1), ali ne zbog problema sa kolenom, nego jer mu je pozlilo prošlog petka i bio je u Kliničkom centru na kardiološkim ispitivanjima, piše Sportski... »

Mičel Donald završio u bolnici!

Vezista i zamenik kapitena Crvene zvezde Mičel Donald propustio je duel sa Napretkom ali ne zbog bola u kolenu kako se spekulisalo.
Zamenik kapitena Crvene zvezde Mičel Donald nije se našao u protokolu za meč sa kruševačkim Napretkom ali iz kluba niko nije objasnio da li je razlog bila povreda ili taktička zamisao trenera Milojevića. Verovalo se da je iskusni... »

Drama: Donald od petka u bolnici na kardiološkim ispitivanjima!

Kako piše Sportski žurnal situacija nije nimalo naivna...
Velika zdravstvena drama Mičela Donalda! Kako piše Sportski žurnal holandski internacionalac iz redova Crvene zvezde nije propustio meč sa Napretkom zbog problema sa kolenom, već zbog toga što je u petak završio u bolnici! Vezisti crveno-belih pozlilo je dok je bio u... »

Donaldu pozlilo, u bolnici na kardiološkim ispitivanjima

B92: Donaldu pozlilo, u bolnici na kardiološkim ispitivanjima
Mičelu Donaldu, kapiten Crvene zvezde, pozlilo je pre nekoliko dana i trenutno se nalazi u bolnici, prenosi "Sportski žurnal" u štampanom izdanju.
Beogradski list piše da je Donald osetio slabost posle utakmice sa Napretkom iz Kruševca i da je hospitalizovan pošto mu je pozlilo u stanu. Srećom, Holanđanin je trenutno u stabilnom stanju i nalazi se u Kliničkom centru na... »

Melanija Tramp na meksičkoj granici

Danas  pre 6 sati  još 2 povezane

Na današnji dan, 22. jun

B92  pre 7 sati  još 1 povezana

Dalić: Za većinu nas ovo je pobeda karijere; Modrić: Savršena utakmica

Večernje novosti  pre 8 sati  još 1 povezana
©2018 Netmark d.o.o.