Povezane vesti
Dobitniku stana "Uzmi račun i pobedi" uručeni ključevi (foto)
Večernje novosti 14.03.2018
Srećni dobitnik stana u Beogradu u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" Uroš Protić ušao je danas u svoj stan u naselju Braće Jerković. BEOGRAD - Srećni dobitnik stana u Beogradu u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" Uroš Protić ušao je danas u svoj… »
Uručeni ključevi dobitniku stana u drugom izvlačenju igre Uzmi račun i pobedi
Beta 14.03.2018
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Djordjević i dobitnik glavne nagrade u drugom izlačenju u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi 2018" Uroš Protić iz Arilja potpisali su danas ugovor o dodeli stana. Djordjević je u Vladi… »
"Uzmi račun i pobedi" – dobitnici drugog izvlačenja
RTS 14.03.2018
Vlada Republike Srbije objavila je rezultate drugog javnog izvlačenja nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2018 – prvi krug" obavljenog dana 10. marta 2018. godine. Dvosoban stan u Beogradu, ulica Vojvode Vlahovića broj 53 J, stan broj 25, naselje Braće… »
Vesti dana »
Stabilizuje se situacija u Loznici. Bez struje još 134 domaćinstava
Dnevnik pre 1 satjoš 33 povezane
Borba traje od jutros! Vetar pravi smetove visoke preko metar, putari rade bez predaha
Dnevnik pre 50 minutajoš 35 povezanih
Masovni protesti u Iranu traju dve nedelje uz rast broja žrtava i pojačanu represiju
Naslovi.ai pre 10 minutajoš 53 povezane





