Povezane vesti
CIK Rusije:Izlaznost u svemiru - 100 odsto (video)
Večernje novosti 18.03.2018
Ruski astronaut Anton Škapljerov glasao je danas na predsedničkim izborima u Rusiji i stupio u kontakt sa Centralnom izbornom komisijom (CIK) Rusije. Ruski astronaut Anton Škapljerov glasao je danas na predsedničkim izborima u Rusiji i stupio u… »
Rusi glasaju i u svemiru
Vesti online 18.03.2018
Izbori su u punom jeku ne samo na Zemlji, već i u orbiti. Tako je glas za jednog od kandidata dao kosmonaut Anton Škaplerov. - Kosmonaut Anton Škaplerov glasao je na predsedničkim izborima u Rusiji i stupio u kontakt sa Centralnom izbornom komisijom… »
Vesti dana »
![Deo studenata iz Beograda, Niša i Novog Sada na putu ka Kragujevcu, u gradovima u Srbiji odata pošta stradalima na…](https://nstatic.net/735/38965735qphtkx.jpg)
Deo studenata iz Beograda, Niša i Novog Sada na putu ka Kragujevcu, u gradovima u Srbiji odata pošta stradalima na železničkoj stanici (foto)
Blic pre 1 satjoš 55 povezanih
![United Grupa prodala SBB, šta to znači za medije u njihovom sastavu](https://nstatic.net/144/38965144bpnvew.jpg)
United Grupa prodala SBB, šta to znači za medije u njihovom sastavu
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 60 povezanih
![Firme čiji su direktori i vlasnici uhapšeni zbog zloupotreba sa EPS-om zarađivale milione od poslova sa državom: Radile i…](https://nstatic.net/896/38968896duzzgs.jpg)
Firme čiji su direktori i vlasnici uhapšeni zbog zloupotreba sa EPS-om zarađivale milione od poslova sa državom: Radile i za policiju, nabavljale špijunsku opremu
Nova pre 53 minutajoš 188 povezanih
![Tužilaštvo za organizovani kriminal uključeno u istragu o padu nadstrešnice](https://nstatic.net/174/38659174xrctuc.jpg)
Tužilaštvo za organizovani kriminal uključeno u istragu o padu nadstrešnice
BBC News pre 2 satajoš 30 povezanih