Povezane vesti
Priština sve dalje od Uneska, saveznici Srbije - Rusija i Kina
Vesti online 26.03.2018
Priština bi danas imala mnogo manje izgleda za članstvo u Unesku nego što je to imala 2015. godine, kada je odbijena, jer su se međunarodne okolnosti promenile, izjavio je ambasador Srbije pri Unesku Darko Tanasković. On je to kazao za jedan beogradski… »
Darko Tanasković: Sve manje šanse Prištine za prijem u Unesko
Večernje novosti 26.03.2018
Ambasador Darko Tanasković o novoj "ofanzivi" albanskih političara na institucije. Uz Kinu i Rusiju, naš oslonac su i zemlje Latinske Amerike. PARIZ OD STALNOG DOPISNIKA PRIŠTINA bi danas imala mnogo manje izgleda za članstvo u Unesku nego što je to… »
Vesti dana »
Vučić: Još nema novosti iz SAD o NIS-u, sutra veliki sastanak tim povodom; Rafinerija u Pančevu još danas ostaje u fazi tople cirkulacije
RTV pre 40 minutajoš 40 povezanih
ANEM: Više napada na medijske radnike u Negotinu, ministar policije da podnese ostavku
Glas Zaječara pre 5 satijoš 12 povezanih
Devojka koja je pobedila Vučića na biračkom mestu Sanković: “Uprkos batinašima, može doći do promene”
Danas pre 45 minutajoš 55 povezanih
Protestom ispred Osnovnog suda u Nišu građani i studenti obeležili 13 meseci od pada nadstrešnice
Radio sto plus pre 35 minutajoš 32 povezane
Vučić najavio izbornu godinu: Parlamentarni sigurni, predsednički pod znakom pitanja
Luftika pre 24 minutajoš 24 povezane


