Povezane vesti

Srbija i slučaj Skripalj – odlučan korak u stranu

Srbija i slučaj Skripalj – odlučan korak u stranu

BBC News 02.04.2018
Spoljna politika Srbije sve više odudara od evropske. Srbija je odbila zahtev Velike Britanije da se pridruži državama koje su ovih dana proterale ruske diplomate u znak solidarnosti zbog pokušaja ubistva bivšeg špijuna Sergeja Skripalja i njegove… »
Španija odbija, Srbija ide u Sofiju na Samit EU

Španija odbija, Srbija ide u Sofiju na Samit EU

Mondo 02.04.2018
Srbija će učestvovati na samitu EU - Zapadni Balkan u Sofiji, najavio je ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. Foto: MONDO, Mario Milojević On je izjavio danas da će Srbija "dobro proučiti situaciju kako nikome ne bi dala alibi da tvrdi da je… »
Dačić: Đurićevo hapšenje je autogol Prištine - on nije išao da diže ustanak

Dačić: Đurićevo hapšenje je autogol Prištine - on nije išao da diže ustanak

Pravda 02.04.2018
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da je hapšenje Marka Đurića u Kosovskoj Mitrovici bilo autogol prištinske administracije i da je taj događaj pokazao međunarodnoj zajednici da „nije sve onako kako Priština obećava i… »
Dačić: Ko ne radi dobro može da bude smenjen i bez rekonstrukcije

Dačić: Ko ne radi dobro može da bude smenjen i bez rekonstrukcije

Kurir 02.04.2018
BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić rekao je danas da sa predsednikom Aleksandrom Vučićem nije razgovarao o rekonstrukciji Vlade i ponovio da je stav SPS da nije za rekonstrukciju. Kako je rekao, stav SPS-a je da promene nisu loše, ali da… »
Dačić: Velike sile zaprepašćene mojim potezom

Dačić: Velike sile zaprepašćene mojim potezom

Mondo 02.04.2018
"Nedavno sam, uz odobrenje predsednika Vučića, organizovao ovde mirovne pregovore za jednu zemlju, koji se tiču rešenja problema koje imaju, i to na zaprepašćenje velikih sila", kaže Ivica Dačić. Evo šta još otkriva... Srbija neće proterivati… »
Dačić poručio: Srbija neće proterivati ruske diplomate (video)

Dačić poručio: Srbija neće proterivati ruske diplomate (video)

Srbija danas 02.04.2018
Britanija tražila od nas da proteramo ruskog diplomatu, naveo je Dačić. Srbija neće proterivati ruske diplomate, mi želimo dobre odnose sa Rusijom, izjavio je danas ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. On je rekao da je tačno da je Velika… »

Vesti dana »