Povezane vesti
Subotić nije oduvek bio defanzivac: Hteo sam da budem napadač
Večernje novosti 02.04.2018
Kao dečak sam želeo da postižem golove, ali sam shvatio da ću kao odbrambeni fudbaler lakše da napravim karijeru - rekao je Neven. BIVŠI reprezentativac Srbije Neven Subotić, koji je u januaru posle deset godina napustio Borusiju Dortmund i preselio se u… »
Neven Subotić otkriva: Ko mu je idol, ko najbolji saigrač a ko najteži rival?
Hot sport 02.04.2018
Bivši fudbalski reprezentativac Srbije Neven Subotić u intervjuu koji je dao portalu Butfootballclub otkrio je dosta interesantnih detalja iz svoje karijere. Subotić, koji trenutno sa velikim uspehom nastupa za Sent Etjen, istakao je da njegova karijera… »
Vesti dana »
Večeras se pomera sat i spavaćemo sat vremena duže, ali to nije dobro: Naučnici kažu da se ovi ljudi neće oporaviti 7 dana – da li ste među njima?
Nova pre 1 satjoš 32 povezane
Trampova azijska turneja: trgovinski pregovori sa Kinom, odnosi sa Rusijom i Severnom Korejom
Naslovi.ai pre 26 minutajoš 24 povezane
Vremenska prognoza za Srbiju 25. i 26. oktobar 2025: obilne padavine i upozorenje na niske vodostaje na jugu
Naslovi.ai pre 16 minutajoš 22 povezane




