Povezane vesti

Tošić: Ožegović počeo da sluša, hoćemo trofej u Kupu!

Tošić: Ožegović počeo da sluša, hoćemo trofej u Kupu!

N1 Info 23.04.2018
Ofanzivac Partizana Zoran Tošić bio je zadovoljan posle pobede nad Čukaričkim u nedelju, u utakmici u kojoj je bio strelac dva gola, koja su timu iz Humske donela pobedu. Samo nekoliko dana posle poraza u prvoj polufinalnoj utakmici Kupa Srbije (4:2)… »
Tošić: Želimo da osvojimo Kup

Tošić: Želimo da osvojimo Kup

Beta 23.04.2018
Fudbaler Partizana Zoran Tošić rekao je da će njegova ekipa učiniti sve da se plasira u finale Kupa Srbije i osvoji trofej, i da veruje da može da nadoknadi dva gola zaostatka u revanš utakmici polufinala protiv Čukaričkog. Partizan je sinoć na… »
Bambi Tošić: Ožegović počeo da me sluša

Bambi Tošić: Ožegović počeo da me sluša

Mozzart sport 23.04.2018
Vezista Partizana uveren da branilac trofeja može da postigne protiv Čukaričkog dva gola i u revanšu polufinala Kupa Srbije. Može i ovako: dva gola Zorana Tošića za pobedu Partizana! Koliko je samo ta jedna rečenica nedostajala navijačima… »
SL - Fudbaler Partizana igrač kola prvi put od početka sezone!

SL - Fudbaler Partizana igrač kola prvi put od početka sezone!

Sportske.net 23.04.2018
Krilni fudbaler Partizana Zoran Tošić imenovan je za najboljeg igrača 32. kola Super lige Srbije. Prvotimac beogradskog Partizana Zoran Tošić izrastao je u junaka jučerašnje pobede koju su crno-beli ostvarili u duelu sa Čukaričkim. Partizan je u… »
Bambi Tošić: Ožegović je počeo da me sluša

Bambi Tošić: Ožegović je počeo da me sluša

Mondo 23.04.2018
Zoran Tošić se vratio u prvim tim crno-belih u punom sjajnu. Njegovim golovima, Partizan pobedio žilavi Čukarički. Poručuje navijačima: "Možemo da nadoknadimo prednost Čukaričkog, hoćemo Kup Srbije!". Samo nekoliko dana posle poraza u prvoj… »
Plej-of Superlige: Tošić dvostruki strelac

Plej-of Superlige: Tošić dvostruki strelac

Dnevnik 23.04.2018
Fudbaleri Partizana u drugom kolu plej-ofa pobedili su Čukarički sa 2:1 (1:0). Na taj način crno-beli su se osvetili ,,brđanima“ za nedavni poraz u Kupu. Za razliku od Kup duela, prvenstveni okršaj između Partizana i Čukaričkog počeo je znatno… »
Skupa tri boda crno-belih: Partizan se revanširao Čukaričkom, ali i ostao bez golmana Stojkovića (video)

Skupa tri boda crno-belih: Partizan se revanširao Čukaričkom, ali i ostao bez golmana Stojkovića (video)

Večernje novosti 22.04.2018
Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na svom terenu Čukarički sa 2:1 u poslednjoj utakmici 32. kola Superlige Srbije. PARTIZAN se mučio sa Čukaričkim, pa u borbi za superligaške bodove stigao do pobede - 2:1 (1:0). Da ne beše Zorana Tošića… »

Vesti dana »